• Неодамнешно
Mara Ray Перика Сјај за Сите Synthethic и Човечка Коса Перика, 30ml

Mara Ray Перика Сјај за Сите Synthethic и Човечка Коса Перика, 30ml

Buyers rating:
DEN 550.80

Количина на стоки

Перика Сјај Серум им помага на поправка сплит завршува и го спречува frizz.Оваа светлина-не-мрсна формула услови, ја храни и ја штити косата од штетно влијание на животната средина и да се држи косата здрава и сјајна.Ново Пакување на ефективни 5/1/2020. Стариот пакет се уште е надвор од пазарот сепак, ве молиме забележете дека новиот pakcaging е надвор на пазарот како wekk.можете да примате еден од eitehr пакување стилови.Исто одличен производ!.За Алтернативни Човечка Коса или Синтетички HD Перики.Перика Сјај Серум им помага на поправка сплит завршува и го спречува frizz.Оваа светлина-не-мрсна формула услови, ја храни и ја штити косата од штетно влијание на животната средина и да се држи косата здрава и сјајна.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

STOEMI 1.8 x112mm Brimless Handhold Зголемувачот (Црна)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

STOEMI 1.8 x112mm Brimless Handhold Зголемувачот (Црна)

Зголемувачот.Убава форма.Добро оптички својства.јасно.Издржливи.Производот параметри Модел : НЕМА.6771 С

DEN 1041.60