• Неодамнешно
Кабел Прашања USB C до DisplayPort 1.4 Cable (USB-C до DisplayPort Кабел, USB C до ДП Кабел) Поддршка 8K 60Hz во Црна 10 ft - Thunderbolt 4 /USB4 /Thunderbolt 3 Компатибилен со MacBook Pro Dell XPS

Кабел Прашања USB C до DisplayPort 1.4 Cable (USB-C до DisplayPort Кабел, USB C до ДП Кабел) Поддршка 8K 60Hz

Buyers rating:
DEN 1050.96

Количина на стоки

USBC да Display Port кабелот директно се поврзува со компјутер со помош на USB C порта на монитор или проектор со ДП текст; Низок профил USB C Display Port кабел заглави на своето место на вашиот уред и резиња на ДП конектор обезбеди сит и безбедна конекција за да екранот монитор. 8 K UHD Display Port да USB В видео резолуција за поддршка за ултра висока дефиниција резолуции до 7680x4320 @ 60 Hz; USB C за да го Прикажете Порта кабелот Поддржува Multi-Крак (MST) за daisy врзувањето на повеќе монитори.USBC да се Прикаже Порта кабел, исто така поддржува висока прецизност 7.1 опкружувачки звук аудио.Dell придружник Thunderbolt 3 за да Display Port кабелот поддржува најновите Dell компјутери со Thunderbolt 3; Екранот Порта за USB C кабелот се поврзува на набљудувачите во конференциска сала или училница; USB C до Display Port 1.4 адаптер кабел е компатибилен со популарни Dell модели со Thunderbolt 3 portsincluding на Dell XPS 12 9250, 13 9350/9360/9365, 15 9550/9560, Ширина 5480/5580/7275/7280/7370/7480/7520/7720/E5570, Прецизност 3520/15 3510/5510/M7510, 17 M7710, Alienware 13/15/17. USB-C s следната генерација Мразот Езерото чипови).Бара 8 K-от на екранот како што е Dell UP3218 K.Видео резолуција до 8 K (7680x4320).Поврзете на 120 Hz игри следење на 4 K (3840x2160).Display Port аудио поддршка за целосна палета на дигитални мулти-канален аудио. 10 битна боја длабочина.Зголемен боја простор и светлина.Динамичен боја мапирање.Thunderbolt 3 користи тенок USB-C connector.Компатибилен со лап-топ компјутери со Thunderbolt 3. Реверзибилна конектор поедноставува конекција.За Windows, mac OS, Chrome OS, i OS, Android и gnu / Linux.ДП Друг режим поддршка потребни.Директно поврзете кабелот на домаќинот.Кабелот Прашања USB-C до Display Port Кабел е специјално дизајниран за да се поврзете на новата верзија компјутери со USB-C или Thunderbolt 3 за да се следи со Display Port.Искуство на различни видео и автентични аудио поддржани од Display Port за игри, видео стриминг, или повеќе следење работна станица.Важно 8 K Компатибилност Белешки.Бара 8 K-от USB-C пристаништа (во моментов е достапен само на NVIDIA RTX графички картички и Intels следната генерација Мразот Езерото чипови)Бара 8 K-от на екранот како што е Dell UP3218 K.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Phottix BG-60D Батеријата Зафат (Црна)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Phottix BG-60D Батеријата Зафат (Црна)

Дизајниран за Canon 60 D.Опремен со вертикалнизафат копчето на блендата, dial, AElock / FE заклучување копче, и AF то

DEN 464.16
STOEMI 1.8 x112mm Brimless Handhold Зголемувачот (Црна)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

STOEMI 1.8 x112mm Brimless Handhold Зголемувачот (Црна)

Зголемувачот.Убава форма.Добро оптички својства.јасно.Издржливи.Производот параметри Модел : НЕМА.6771 С

DEN 1041.60