• Неодамнешно
uxcell Возило Автомобил 12 Џеб Билети Картички Носителот CD Стакло Организатор

uxcell Возило Автомобил 12 Џеб Билети Картички Носителот CD Стакло Организатор

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

Име на производ : CD Стакло.Материјали : Најлон,Еластична Ткаенина.Боја : Сива,Бела.Големина : 30x15cm / 11.81"х5.91"(L*W).Пакет Содржина : 1 x CD Стакло. 12 компјутери капацитет CD капацитет, лесно да се стави и да го симнат.Можете да го користите овој Автомобил CD Џеб да се одржи не само Цд-а, но и карти, карти и пенкала итн.Со овој најлон CD Случај, тоа ќе ви донесе многу удобност во возењето!Еластична бенд назад за одржување лесно.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

STOEMI 1.8 x112mm Brimless Handhold Зголемувачот (Црна)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

STOEMI 1.8 x112mm Brimless Handhold Зголемувачот (Црна)

Зголемувачот.Убава форма.Добро оптички својства.јасно.Издржливи.Производот параметри Модел : НЕМА.6771 С

DEN 1041.60