• Неодамнешно
UYYE Авто Автомобил CD случај,72 Капацитет Пластични CD/DVD Заштитни Случај Складирање Организатор,Пренослив CD/VCD/DVD Складирање Случај,Автомобил Внатрешни Додатоци со

UYYE Авто Автомобил CD случај,72 Капацитет Пластични CD/DVD Заштитни Случај Складирање Организатор,Пренослив

Buyers rating:
DEN 341.52

Количина на стоки

ЛЕСЕН и ЛЕСНО ДА се НОСАТ : 11.4"x6.3"x2",0.57 lb,што е пренослив доволно за да можете да ги носите во вашиот автомобил или се вози на патување, без никакви проблеми.Рака на рака дизајн кој снабдување рака на рака од страна на случај овозможува брз транспорт и лесно го дофати.патент дизајн е многу лесен за употреба, децата се во можност да се отвораат и затвораат со лесно.тоа исто така може да се задржи на објектот од кои спаѓаат надвор.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ SALECTION : CD/DVD случај држачот е изработен од студијата влага & солза отпорна Пластика +ПП фолија + не-плетени ткаенини материјал за траен, заштита на вашиот CD/DVD и од прашина, влага, гребнатини, и корупција.ЗАЧУВАЈ ПРОСТОРОТ И ВРЕМЕТО : Тоа може да носителот 72 капацитет диск и совршено се вклопува во вашиот ракавица кутија која ќе заштеда на време лов за правото диск.На прегради и подот на автомобилот не хаос повеќе.Исто така, тоа е добар начин да се задржи сите деца Двд-ја организира во компактен простор, додека се уште заштита на нив.ДОБАР ПОДАРОК:Одговара на многу Цд-а и има многу убава текстура на случајот.Тоа е добар подарок за складирање на CD/DVD и Повеќе бои CD кутии достапни за да одговара на вашите потреби!кој може да ја користите за долго автомобил вози, патот патувања, или кога тој не сакате да слушате радио.КУПИ СО ДОВЕРБА : ќе добиете квалитет на производите, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние сме секогаш чека за вас тука.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат