• Неодамнешно
butterfunny Дрвени Животни Овошје Зеленчук String Провира Монистра Активности Алкохол Играчки за Рекреација и Забава

butterfunny Дрвени Животни Овошје Зеленчук String Провира Монистра Активности Алкохол Играчки за Рекреација

Buyers rating:
DEN 311.76

Количина на стоки

СВЕТЛО ОБОЕНИ АЛКОХОЛ Играчка : Ова Дрвени Играчки Stringing Монистра сет составен од 42pcs светло обоени големи дрвени монистра во различни животни, овошје и зеленчук.Тоа вклучува 3 врвки, и постојано симпатична складирање торба прави да се исчисти и патување лесен за секого.ПОМАГА да се РАЗВИЈАТ СИЛНИ ВЕШТИНИ : Алкохол монистра за сите се фини моторни вештини занает монистра и лесно занает монистра за секого.играчки се најдобрите играчки за секого.Идеален малку сите образовни матични играчки божиќ, одмор или роденден подароци.ЛЕСЕН за ДА го понесете СО ВАС било КАДЕ : на Вашиот чипка-up играчка доаѓа со складирање торба дека може да се користи за складирање и патување што го прави овој чипка стрингови активности за полнење одлична за повеќе од само дома.Однесете ја со вас на патот патувања, на авион или да ресторани и ги задржи сите се зафатени, мирен и среќен.НАПРАВЕТЕ ВАШИОТ МИР НА УМОТ : Трајни,мазна површина и лесно да се чисти; сите монистра се спакувани во една торба која е лесно да се носат.НАЈДОБАР ПОДАРОК : Направете го тоа сами по себе, се направи една убава декорација и се добро расположение која може да одлична за сите интеракција, инспирира создавање талент и развој на низа чувство и естетски.Овој производ е ласерски сече, полиран во сите правци, без burrs, обезбедување непречено и мазна површина.Животно овошје бисери богати бои, живописни и прекрасна графички елементи, кои ќе ја промовира вашата имагинација и креативност.Butterfunny се стремиме да ви обезбедиме највисок квалитет на услуга и по-продажбата на услугата, ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да бидете во контакт со нас.

Карактеристики на стоката

Size:
9 x 7 x 2 inch
Material:
wooden
Quantity:
42pcs brightly colored large wooden beads and 3 laces
Package Included:
42 x wooden beads, 3 x laces :

Купувачи како што сакаат

Phottix BG-60D Батеријата Зафат (Црна)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Phottix BG-60D Батеријата Зафат (Црна)

Дизајниран за Canon 60 D.Опремен со вертикалнизафат копчето на блендата, dial, AElock / FE заклучување копче, и AF то

DEN 464.16
STOEMI 1.8 x112mm Brimless Handhold Зголемувачот (Црна)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

STOEMI 1.8 x112mm Brimless Handhold Зголемувачот (Црна)

Зголемувачот.Убава форма.Добро оптички својства.јасно.Издржливи.Производот параметри Модел : НЕМА.6771 С

DEN 1041.60