• Неодамнешно
Игра Картичка Читателот Модул Flex Кабел Замена Компатибилен со Nintendo Switch Лајт Конзола

Игра Картичка Читателот Модул Flex Кабел Замена Компатибилен со Nintendo Switch Лајт Конзола

Buyers rating:
DEN 503.76

Количина на стоки

Игра Картичка Читателот Модул Flex Кабел Замена Компатибилен со Nintendo Switch Лајт Конзола.Совети : Ова е Игра Картичка Читателот Модул Flex Кабел замена да го замени стариот штета Игра Картичка Читателот Модул Flex Кабел, не вклучуваат инструкции, ве молиме инсталирајте ја од стручен техничар.Скршени вашата Игра Картичка Читателот Модул Flex Кабел, не треба да се промени нова машина, само да ги купите овој објект и replce штетата Игра Картичка Читателот Модул Flex Кабел, дозволете му на вашиот Уред функционира повторно и повторно.Компатибилен со : Nintendo Switch Лајт Конзола (ве Молиме проверете ја вашата машина модел пред да го купите).Производот е кревка, лесно да се оштети за време на превозот.Значи, ако има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Пакет содржина : 1x Игра Картичка Читателот Модул Flex Кабел Компатибилен со Nintendo Switch Лајт Конзола.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Phottix BG-60D Батеријата Зафат (Црна)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Phottix BG-60D Батеријата Зафат (Црна)

Дизајниран за Canon 60 D.Опремен со вертикалнизафат копчето на блендата, dial, AElock / FE заклучување копче, и AF то

DEN 464.16