• Неодамнешно
Hikvision ОЕМ Вградени 4K NVR ДС-9632NI-I8 32Channel Мрежа Видео Recorde До 12 Мегапиксели Резолуција Снимањето на англиската Верзија да не Може да Се Ажурира

Hikvision ОЕМ Вградени 4K NVR ДС-9632NI-I8 32Channel Мрежа Видео Recorde До 12 Мегапиксели Резолуција Снимањето

Buyers rating:
DEN 2231.76

Количина на стоки

Поддршка на различни VCA откривање на алармот и VCA search Support H. 265/H. 264/MPEG4 видео формати.Трета страна мрежно поддржани камери До 12 Мегапиксели резолуција на снимањето.Поддршка 2-ch HDMI, 2-ch VGA, HMDI1 на до 4 K(3840x2160) резолуција.До 32 IP камери може да се поврзе со 320 M дојдовни пропусен опсег До 8 SATA интерфејс.Поддршка HDD топла трампа со RAID0,1,5,6,10 складирање шема да се конфигурираат.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат