• Неодамнешно
Phottix BG-60D Батеријата Зафат (Црна)

Phottix BG-60D Батеријата Зафат (Црна)

Buyers rating:
DEN 464.16

Количина на стоки

Дизајниран за Canon 60 D.Опремен со вертикални-зафат копчето на блендата, dial, AElock/FE заклучување копче, и AF точки изборно копче.Има 2 ЛП-E6 батерии или 6 АА батерии.Вертикална положба само како удобно како на снимање хоризонтално.Двојки должината на вашата време на снимање.На Phottix BG-60 D Премиум Серија Вертикална Контрола/Батерија Држачот за Canon 60 D дигитални камери е потпора што може да се одржи две ЛП-E6 или шест АА големина на батерии да понуди двојно-должина време на снимање.Тоа е исто така опремен со вертикална-зафат копчето на блендата, dial, AElock/FE заклучување копче, и AF точки изборно копче за да се направи снимање со камерата во вертикална положба само како удобно како на снимање хоризонтално.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

STOEMI 1.8 x112mm Brimless Handhold Зголемувачот (Црна)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

STOEMI 1.8 x112mm Brimless Handhold Зголемувачот (Црна)

Зголемувачот.Убава форма.Добро оптички својства.јасно.Издржливи.Производот параметри Модел : НЕМА.6771 С

DEN 1041.60