• Неодамнешно
Автоматско Сапун Фармацевт Touchless - не ' Рѓосувачки Челик - Црни раце бесплатна сензор за движење - водоотпорен за бањата или кујната countertop - исто така и други течности

Автоматско Сапун Фармацевт Touchless - не ' Рѓосувачки Челик - Црни раце бесплатна сензор за движење - водоотпорен

Buyers rating:
DEN 597.60

Количина на стоки

КОРИСНО ЗА ВАШИОТ БИЗНИС - Користете го нашиот touchless течни диспензерот за рака гел како клиенти влезат или да ја напуштат; користете за сапун во бањата за да се избегне неуредна spills и вкрстена контаминација.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

STOEMI 1.8 x112mm Brimless Handhold Зголемувачот (Црна)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

STOEMI 1.8 x112mm Brimless Handhold Зголемувачот (Црна)

Зголемувачот.Убава форма.Добро оптички својства.јасно.Издржливи.Производот параметри Модел : НЕМА.6771 С

DEN 1041.60