• Неодамнешно
RockTrend Ретро Рака-насликани Цвет Печката Глазура Керамика Кафе Чашата и Чинијата Наместете Чаша Чај

RockTrend Ретро Рака-насликани Цвет Печката Глазура Керамика Кафе Чашата и Чинијата Наместете Чаша Чај

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

Големина : 3.9 x 2.8 инчи.Материјал : Висок-отпуштен керамички, безбедност на храна.Мазна глазура, цврсти и издржливи.Порцелан е исклучителна и елегантен.Одлично за : кафе,црн чај,попладне чај, млеко, еспресо, cappuccino, млеко, итн.Ретро рака-насликани цвет печката глазура, секој од нив е уникатен.Rock Trend Ретро Рака-насликани Цвет Печката Глазура Керамика Кафе Чашата и Чинијата Наместете Чај Првенство.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

STOEMI 1.8 x112mm Brimless Handhold Зголемувачот (Црна)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

STOEMI 1.8 x112mm Brimless Handhold Зголемувачот (Црна)

Зголемувачот.Убава форма.Добро оптички својства.јасно.Издржливи.Производот параметри Модел : НЕМА.6771 С

DEN 1041.60