• Неодамнешно
Круг Бакар Ќорци за Печат или Enameling – Пакет од 10 Бакар Дискови – Идеален за Накит Одлуки и Други рачно изработени Производи – за Обетки или Pendant – Подготвена да Зав?

Круг Бакар Ќорци за Печат или Enameling – Пакет од 10 Бакар Дискови – Идеален за Накит Одлуки и Други рачно

Buyers rating:
DEN 432.00

Количина на стоки

ПАКЕТ ОД 10 ENAMALING ЌОРЦИ – Достапно во пакување од 10, овие бакар печат ќорци функција повеќе големината кружни сечење испис во секој диск, кој го дава тоа единствена естетска привлечност и шарм!Идеален за создавање обетки, за употреба како pendant во ѓердан, или за било подобрување на изгледот и чувството на било какви други предмети – одличен избор за патина, како и. -Овие бакар ќорци можат да го издржат ковале, оган факел или печката enameling услови за работа на metalsmiths.БАКАР ЌОРЦИ ЗА ENAMELING И ПЕЧАТ Направен од врвен квалитет бакар (24ga), овие ќорци се силни, цврсти, трајни, не е лесно да се deformable, и сте сигурни да ви трае долго време да дојде.Нашите бакар диск ќорци се одлични за рака печат и изработка на украсни модели.Овие бакар ќорци, направи големи подароци за сите оние кои се заинтересирани за изработка на накит или рачно изработени уметност!. -Суров бакар печат ќорци не се само лесно да се работи со заради оптимално дебелина, но исто така се елиминира за да се расправаме за добивање на база на материјали за создавање на убави занает. -Со повеќе дупки на различни големини на секој диск, овие бакар ќорци ќе ги сите.ож да се создаде уникатни модели за изработка на накит, enamelling, и многу повеќе! -Достапно во пакување од 10, овие бакар ќорци се вистинска зделка и светлина на вашиот џеб! -Со повеќе други значења освен од enameling, печат или накит одлуки, овие ќорци исто така, може да биде и за други дела, ветер chimes, scrapbooks, украси, или нешто креативно парче што може да се мисли на!НИЕ НУДИМЕ 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА!Ние се стремиме да им обезбедиме на нашите клиенти со најквалитетни и премиум производи!Па зошто грижи?ЦЕЛ СЕГА за да го добивате нашиот бакар ќорци за печат и enamelling!.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ – Изработени од високо квалитетен чист 24ga суров бакар и обликувани во оптимална големина и дебелина, овие суровини печат ќорци се подготвени да се заврши, издржливи, здрав, лесно да се работи со, но не е лесно да се deformable, и не е веројатно да се пробие лесно под печат притисок.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ – Ја кроената бакар ќорци може да се користи само за нешто од втиснување, enameling, гравирање, гравирање, оган факел/печката enameling, рака печат или ковале (вклучувајќи накит одлуки).Дизајниран да се направи сложена печат лесно со лесна достапност на база на материјали, овие бакар ќорци дека, исто така, може да се користи за enameling ви помогне облагородување било елемент на вашиот избор и да се создаде убави уметнички дела во минути!.Зошто да запре само тука?Овие ќорци може да се користи за да се направи акценти во шишиња, чудат правец на chimes, и многу повеќе!.Дајте му на вашиот метални работи вештини нов закуп на животот со нашите бакар ќорци!Овие метал ќорци направи печат, enameling, и сликарство исклучително лесно за вас и исто така ќе ви овозможи да лесно се облагородување различни предмети. 100% ГАРАНЦИЈА за квалитет – Нашите кружни бакар ќорци се направени под строги производство и стандарди за квалитет како што заслужува само најдоброто!Ние се обезбеди 100% ГАРАНЦИЈА на ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ нашите производи да се обезбеди целосна уживање.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

STOEMI 1.8 x112mm Brimless Handhold Зголемувачот (Црна)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

STOEMI 1.8 x112mm Brimless Handhold Зголемувачот (Црна)

Зголемувачот.Убава форма.Добро оптички својства.јасно.Издржливи.Производот параметри Модел : НЕМА.6771 С

DEN 1041.60
Vacu Вин Активен Ладилник (Ботанички)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Vacu Вин Активен Ладилник (Ботанички)

Треска вино во рок од 5 минути и го чува ладно, за неколку часа!Нема потреба за мраз кофа!.Само место на Бр

DEN 407.76