• Неодамнешно
Готвач е Нож се Тркалаат Торба, Преносни Готвач Нож Случај, Нож Торбичка Носители Со 10 Места Плус 3 Патент Џебови, Восок Canva Нож Прибор за јадење Превозникот, Водоотп?

Готвач е Нож се Тркалаат Торба, Преносни Готвач Нож Случај, Нож Торбичка Носители Со 10 Места Плус 3 Патент

Buyers rating:
DEN 1043.76

Количина на стоки

▶Готвач Нож се тркалаат Големина : 73.66 cm X 38.10 cm/29"x 15"; Оваа алатка торба карактеристики 9 индивидуални џебови кои можат да имаат вашите клучеви, ratchets, прецизност screwdrivers и да било друга страна алатки може да имате.Лесно да се тркалаат и организатор на нашите нож, мала алатка. ▶Нож Торба Материјал : Ултра-висока густина водоотпорен восок платно тело + 1 патент + 9 мали џебови, која може да се одржи ножеви до 14.5 инчи долго, отпорни на сечење и пункција.Потребно е одличен Божиќ ден подароци. ▶9 џебови : Вие можете безбедно чување и транспорт на голем број на ножеви (серија на големи до мали ножеви и заострување на датотеки) како готвач е нож се тркалаат, готвач е нож се тркалаат торба, нож маска, нож ролна алатка. ▶Сигурно и безбедно тело за заштита на кеса : едноставен дизајн, лесно да се свитка, опремени со 2 силна рачки и рамо ремени, обезбедуваат добра заштита за вашиот негува садови, може да се одржи било "патување" ножеви можеби ќе треба, и неколку други алатки се многу лесно. ▶Вредност Пакет Оброк : 1 професионален Готвач е Нож се Тркалаат+ 24 часа на клиентите e-mail услугата+ 100% задоволство гаранција+ Брза Испорака.Ние сме убедени со нашиот објект квалитет, ако не сте задоволни со нашата производ во било кое време, се чувствуваат слободни да не контактирате, ќе се добие целосна наплата без прашања праша.И сега ние ја организира тимот изврши увид и да врши надзор врз квалитетот на нашите производи секој ден!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Vacu Вин Активен Ладилник (Ботанички)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Vacu Вин Активен Ладилник (Ботанички)

Треска вино во рок од 5 минути и го чува ладно, за неколку часа!Нема потреба за мраз кофа!.Само место на Бр

DEN 407.76