• Неодамнешно
STOEMI 1.8 x112mm Brimless Handhold Зголемувачот (Црна)

STOEMI 1.8 x112mm Brimless Handhold Зголемувачот (Црна)

Buyers rating:
DEN 1041.60

Количина на стоки

Зголемувачот.Убава форма.Добро оптички својства.јасно.Издржливи.Производот параметри Модел : НЕМА.6771 Спецификација : 1.8x112mm Зголемување : 1.8 x Цел леќа дијаметар : 112mm Големина : 12x23x1.3cm Пакување листа На домаќинот, прирачник.

Карактеристики на стоката

1.8x112mm Magnification:
1.8x Objective lens diameter

Купувачи како што сакаат