• Неодамнешно
IEason,Нови Mens Нерѓосувачки Челик Датум Воена Спорт Кварц Аналогни Зглоб Види (Сребро)

IEason,Нови Mens Нерѓосувачки Челик Датум Воена Спорт Кварц Аналогни Зглоб Види (Сребро)

Buyers rating:
DEN 1082.40

Количина на стоки

❤ Watchband Боја : Сребро. ❤Бренд Lenth : Прибл 210mm. ❤Пакет Содржина : 1x Стилски Мажите се Види. ❤Кварц Часовници, Накит Часовници Спорт рачен часовник : Луксузни Часовници Секојдневен кварц види Casual Watch Жените рачен часовник се Зголеми Поле Види Шарм Едноставен рачен часовник Мода Накит Подароци Аналогни Види Гроздобер Види Ретро кварц се види Мода Жените Мода Рака Часовници Светол Фустан Додатоци Челик Жените Водоотпорен Хривнија dial Класици Жените се Види од не ' Рѓосувачки Челик Часовник Кожа за на Рака Гроздобер Часовници Злато Види Жените Види LED Види Дигитален часовник Едноставно кожа watche. ❤Функција : √ 100% Сосема Нов и Висок Квалитет. √ Види Случај Дијаметар : Прибл 42mm √ Дебелина на Watch Појас : Прибл 18mm √ Бренд Lenth : Прибл 210mm √ Материјал на Обвивка & Watchband : Нерѓосувачки Челик √ Задебелување на нерѓосувачки челик, водоотпорен дизајн живот √ Watchband Боја : Сребро √ Пакет Содржина : 1x Стилски Мажите се Види За "IEason" 1. "IEason" е моден бренд со седиште во Кина и регистрирана трговска марка, на само овластени продавачот на "IEason" брендирани производи.Целосна линија на додатоци за сите видови на електронски производи, убавина, телефон додатоци предмети, облека, играчки, игри, дома, кујна и така натаму. 2. "IEason" обезбедуваат различни видови на големо производи по најниска можна цена за вас, добредојдовте на нашата продавница и го добиете она што го сакате !!!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат