• Неодамнешно
Tiansyue Детска Четка У Облик на Четка за заби Храна Одделение Силиконски Четка за заби Главата за Белење на заби Масажа за Деца Прирачник Четка за заби Орален Чистење ?

Tiansyue Детска Четка У Облик на Четка за заби Храна Одделение Силиконски Четка за заби Главата за Белење на

Buyers rating:
DEN 359.76

Количина на стоки

Материјал : храна одделение силиконски + pp, удобно и здрав материјал, интелигентни чистење на забите, побезбедно и посигурно.Симпатична децата четка за заби : U-облик дизајн, ергономски облик и големина, идеален за години и детски усти, им помага на чистење на заби во сите правци.Се симулираат обликот на детските заби, три-димензионални bionic дизајн четка за заби, се грижи за бебето е деликатна млеко заби здрав раст.Удобна рачка : симпатична четка рачка е направен од високо квалитетни пластични, цврсти и издржливи; тоа може да биде цврсто сфатена кога четкање на забите и е дизајниран да одговара на големината на дете за рака, светло и удобно.Симпатична цртан филм дизајн : слатки и смешни изглед на четката прави децата повеќе се заинтересирани за четкање на забите.Ова им помага на вашето дете да биде подготвен да се четка подолго и дури и да се развијат здрави четкање навики.Забавувајте се четкање на забите.Одлично за секојдневни и патување употреба. 360 степени чистење метод : на U-облик на детска' У облик на четка за заби U-облик четка главата кожата околу забите, без да се грижиш за вашето дете заби протекување!.Спецификација: Материјал : храна одделение силиконски + pp,omfortable и здрави материјали, интелигентни чистење на забите, побезбедно и посигурно.Применливи толпата : 0-6 години бебе рок на траење : 5 години Боја : розова, зелена, жолта Големина: 0-6 години, 120mm долго Внимание: 1. Прирачник за мерење на толеранција е 2-5мм.Ве молиме не им пречи вашата замена. 2. Поради разликите во различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодарам многу!Пакетот вклучува. 1x U-облик на детска четка за заби.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

КООРДИНАТОР на Коските Кина Кафе Чашата и Чинијата Наместете Црно и Бело Геометриски Европската Креативни Едноставна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

КООРДИНАТОР на Коските Кина Кафе Чашата и Чинијата Наместете Црно и Бело Геометриски Европската Креативни Едноставна

1 Иновативниот дизајнкерамичка шолја кафе инкџет сет геометриски фигури се црно и бело.Светли бои се на

DEN 479.04
Vacu Вин Активен Ладилник (Ботанички)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Vacu Вин Активен Ладилник (Ботанички)

Треска вино во рок од 5 минути и го чува ладно, за неколку часа!Нема потреба за мраз кофа!.Само место на Бр

DEN 407.76