• Неодамнешно
Panduit FRRA12X4LBL Влакна Тркач Хоризонтална Десен Агол, 90°, 12x4, Црна, Црна и бела (Пакување од 1)

Panduit FRRA12X4LBL Влакна Тркач Хоризонтална Десен Агол, 90°, 12x4, Црна, Црна и бела (Пакување од 1)

Buyers rating:
DEN 4690.08

Количина на стоки

Апликација за Центри за Податоци и Telco Централна Канцеларии.Тип На Производ Аглеста Монтирање.За Користење Со 12x4. Материјал PC/ABS.Стандарди Сретна со Ro HS Согласност, УЛ Наведени да 2024 A Оптички Влакна Кабел Рутирање Собранија во Согласност со применливите тестови во Telcordia ГР-63-CORE Мрежна Опрема Изградба на Системи за Ниво 3. На Влакна Тркач 12x4 Хоризонтална Десен Агол се создава 90° хоризонтална кривина од директно хоризонтални работи.Внатрешноста divider ѕидови управување со кабли изнесе околу хоризонталната право агли.Овој Производ е произведен во Кина.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

КООРДИНАТОР на Коските Кина Кафе Чашата и Чинијата Наместете Црно и Бело Геометриски Европската Креативни Едноставна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

КООРДИНАТОР на Коските Кина Кафе Чашата и Чинијата Наместете Црно и Бело Геометриски Европската Креативни Едноставна

1 Иновативниот дизајнкерамичка шолја кафе инкџет сет геометриски фигури се црно и бело.Светли бои се на

DEN 479.04