• Неодамнешно
MECCANIXITY Топката Канапи Еластична String, 100mm/4 Инчен Јажиња Вратоврска Надолу Tarp Ремени за Кампување Крошна Шатор Товар, Црвено Пакување од 6

MECCANIXITY Топката Канапи Еластична String, 100mm/4 Инчен Јажиња Вратоврска Надолу Tarp Ремени за Кампување

Buyers rating:
DEN 227.76

Количина на стоки

Топката канапи еластична string обезбедуваат различни апликации за кампување, планинарење, риболов, пловењето, градинарство, внатрешна и надворешна.Тоа може да се поправи за шатори, tarps, карго, canopies, засолништа, обезбедување на банери, жици, црева и така натаму.Боја : Црвена Врвца, Црна Топка; Вкупна Должина : 100mm / 3.9"; Јаже Дијаметар : 3.5 mm / 0.14"; Топка со Дијаметар : 22mm / 0.87"; Пакет Содржина : 6 x Еластична Кабли.Еластичен мозок е направен од најлон и пластични материјали, тоа е лесен, носат-отпорни, растеглив и издржливи.Кабелот може да се носат голем влечење на сила, што може да се водат како што треба.Едноставно да работат и да ја инсталирате, само зафат двата краја на објектот тогаш сигурно заедно и се лизга на јаже низ топката крај.Не водат на јаже претерано и да се биде внимателен со јаже се враќа.Што е ова?Топката канапи еластична string обезбедуваат различни апликации за кампување, планинарење, риболов, пловењето, градинарство, внатрешна и надворешна.Тоа може да се поправи за шатори, tarps, карго, canopies, засолништа, обезбедување на банери, жици, црева и така натаму.Што ќе добијам?Боја : Црвена Врвца, Црна Ball Material : Најлон, Plastic Total Должина : 100mm / 3.9"Јаже Дијаметар : 3.5 mm / 0.14"Топка со Дијаметар : 22mm / 0.87"Пакет Содржина : 6 x Еластична Cords Are има некои предности на овој производ?Еластичен мозок е направен од најлон и пластични материјали, тоа е лесен, носат-отпорни, растеглив и издржливи.Кабелот може да се носат голем влечење на сила, што може да се водат како што треба.Како да се користи?Едноставно да работат и да ја инсталирате, само зафат двата краја на објектот тогаш сигурно заедно и се лизга на јаже низ топката крај.Она што треба да го забележи?Не водат на јаже претерано и да се биде внимателен со јаже се враќа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Екранот Багажник, Лесно Собранието Не се Деформира Екранот Стојат Стабилна Структура Широка Примена 2бр за Дома
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Екранот Багажник, Лесно Собранието Не се Деформира Екранот Стојат Стабилна Структура Широка Примена 2бр за Дома

ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ : Избраниот висок квалитет на доградба на акрилни материјали, дебела и т

DEN 2068.80