• Неодамнешно
XIAZILH 3D Ѕид Хартија Ѕид Печати Decal Ѕид Деко Затворен Ѕид 102X165 Инчен Водопад Џунглата elk Мурали Отстранлив Ѕид Mural | самолепливи Голема Позадина Ѕид Налепници Мурали

XIAZILH 3D Ѕид Хартија Ѕид Печати Decal Ѕид Деко Затворен Ѕид 102X165 Инчен Водопад Џунглата elk Мурали Отстранлив

Buyers rating:
DEN 1963.68

Количина на стоки

❥ Производ големина информации : (висина х ширина) 102x165 инчи / 260x420 CM, 3 D самолепливи позадина mural ѕид налепници, дома внатрешни ѕидови декорација, момчиња и девојки деца принцезата ѕид позадина декорација подароци. ❥ Секој од нашите производи, има свој уникатен дизајн, со силна визуелни ефекти, можете да изберете било која големина, можете исто така да прилагодите било која слика.Ние сме одговорни за секој производ. ❥ Секој е внимателно стокмено, а цената е многу поволни.И тоа е многу силна сензорни ефект, така што има ново искуство.Да имате среќен расположение секој ден. ❥ Лесно да се чисти, водоотпорен, и нема да ја напушти која и леплива остатоци кога се зема надвор.Ако користите посебни само-лепило материјал, можете да го користите без да се подготвува лепак.И инсталација метод е многу едноставен. ❥ Во фокусот на позадината на работа, и нашата служба за корисници може да одговори на сите технички прашања, па ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни испратите е-маил. 【Драг пријател】 - добредојдовте на пребарување, изберете и купи - ❤ Материјал : самолепливи не-плетени ткаенини (основен материјал) ❤ Помеѓу фиксна големина дека ние сме прикажани, можете да ги купите директно ако ви се допаѓа нив. ☎ Ако немате она што го сакате, можете да не контактирате на време преку . ❤ Ве молам кажете ми ги size ( width =____ инчи / см , висина = ____ инчи / см ). ☎ Драг пријател, ако имате било какви прашања и идеја, ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас.што може да ни даде порака. ☁ 1, најчесто поставувани ПРАШАЊА : Што треба да правиме ако производот се продава нема големината дека клиентот сака? ♦ Ние поддршка на сопствен производ големина, треба само да им кажете ни големина информации ви се допаѓа. ☁ 2. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : дали mural позадина самолепливи? ♦ Се разбира, производот е направен од самолепливи не-плетени ткаенини, можете да го користите директно, без подготовка на лепак. ☁ 3. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : можете ли Да ми помогне да се направи mural позадина се допаѓа оваа слика? ♦ Се разбира, треба да се обезбеди слика и информации за големината и за нас, и thepicture мора да биде јасно! ☁ 4. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : дали Е тоа целата mural ? ♦ Бр.Тоа ќе се намали во неколку парчиња, со цел дека тоа би можело да одговараат за меѓународен превозот и спаси товар за вас.Се надеваме на вашето разбирање.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Vacu Вин Активен Ладилник (Ботанички)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Vacu Вин Активен Ладилник (Ботанички)

Треска вино во рок од 5 минути и го чува ладно, за неколку часа!Нема потреба за мраз кофа!.Само место на Бр

DEN 407.76
Екранот Багажник, Лесно Собранието Не се Деформира Екранот Стојат Стабилна Структура Широка Примена 2бр за Дома
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Екранот Багажник, Лесно Собранието Не се Деформира Екранот Стојат Стабилна Структура Широка Примена 2бр за Дома

ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ : Избраниот висок квалитет на доградба на акрилни материјали, дебела и т

DEN 2068.80