• Неодамнешно
Брада Молив Додатен за Мажи со Брада Четка, Вода Доказ Долготрајни Покриеност Брада Пенкало Полнење Полнење за Мустаќи Веѓа Поправка Форма, Природни Берберот Прои?

Брада Молив Додатен за Мажи со Брада Четка, Вода Доказ Долготрајни Покриеност Брада Пенкало Полнење Полнење

Buyers rating:
DEN 359.76

Количина на стоки

Природните : Тоа е одличен помошник за брада.Нашите молив додатен е дизајниран да се врати на сите празнини во брада, давајќи им на вашите врати брада природен и свеж изглед.Повторете ја како што сакате за додаде интензитет.Тоа се базира на вашиот бради личи природни вистинска коса.Лесен за Користење : алатката е многу лесен за употреба.Уникатен четири вилушка совет главата за повеќе лесна апликација, нерешено контура на брада, мустаќи или веѓа и да продолжи да боја на внатрешноста рамномерно по должината саканиот облик, а потоа со четка во текот на апликацијата со нашите четка за да се создаде повеќе природен изглед.Вода и Пот Доказ : Направен од специјален материјал за долготрајна употреба, овој брада молив додатен ќе трае во текот на целиот ден со доверба и без smudging или исчезнува преку потта, или дожд.Исто така многу лесно да се фаќа за исклучување.Топло Совети : Кога не се користи, да ги задржи на ззп тесни и ве молиме да ги зачувате вашите пенкало со врвот надолу за да се задржи вашиот пенкала од сушење.Производот сет содржи : 1 брада пенкало, 1 мека четка ви Даде совршено contoured & целосни изглед-Водоотпорен дизајн, нема да избледи лесно се должи на пот или вода -Лесен за употреба,Дизајнирана со четири вилушка совет главата за повеќе лесна изглед.Започнете со цртање на обликот на вашата брада или moustache и да продолжи да боја на внатрешноста рамномерно по должината саканиот облик.четка во текот на апликацијата со Мека Наежвам Четка за да се создаде повеќе природен изглед.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат