• Неодамнешно
Dasaita со Извиднички за Тојота CHR 2017 2018 9 Екран на Допир Carplay Андроид Авто GPS Навигација 4G RAM меморија 64G ROM 1280x720 IPS

Dasaita со Извиднички за Тојота CHR 2017 2018 9 Екран на Допир Carplay Андроид Авто GPS Навигација 4G RAM

Buyers rating:
DEN 456.00

Количина на стоки

【 Возило Компатибилност Андроид 10 ,PX6 ПРОЦЕСОР, 4 G Ram меморија, 64 G Rom, Hexa-Core,64 Bit,DSP,1280*720,IPS,4*50 W. 【 Побезбедно Возење со Мулти-Стан Контроли】 Скаут нуди навистина безбедно возење искуство кое ви овозможува пристап за навигација, hands-free телефон, музика, апликации, Bluetooth, радио и повеќе во истиот став. 【Онлајн & Присутен Навигација】 Добие возење насоки, без потреба за Интернет со Скаут е награда за победа систем за навигација.Без претплата е потребно. 【Вашите Омилени Апликации, Apple Car Play и Андроид Авто】 Преземете и инсталирате на вашиот омилен апликации директно во Скаут или ги користат Apple Car Play и Андроид Auto.Пристап до вашите омилени апликации во автомобил никогаш не било полесно. 【СЛОБОДНИ, Континуирани Ажурирања】 Добиете надградби на софтвер со нови особини и способности преку редовни over-the-воздух ажурирања.Скаут се подобро и подобро!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Нуркање Филтер Поставени, Акција Камера во Боја Корекција Водоотпорен Подводни Нуркање Филтер Леќа Комплет Фотографија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Нуркање Филтер Поставени, Акција Камера во Боја Корекција Водоотпорен Подводни Нуркање Филтер Леќа Комплет Фотографија

3 различни филтри за корекција на боја во различни вода длабочините и различни извори.Пурпурна филтер е

DEN 258.96
Pampers Круизери 360 Пелени Големина 5 19Count
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Pampers Круизери 360 Пелени Големина 5 19Count

Pampers Круизери 360 вклопуваат е нашето најдобро одговара и заштита за вашиот активен бебе.За јазслободен о

DEN 222.96