• Неодамнешно
LINE2design Кислород Цилиндар Ракав Торба - ЕМС Првиот Responder Итни Медицински Кислород Торба Преносни Патување Големина Цилиндар Торба со Ѕвезда на Животот Logo - Странични

LINE2design Кислород Цилиндар Ракав Торба - ЕМС Првиот Responder Итни Медицински Кислород Торба Преносни Патување

Buyers rating:
DEN 599.76

Количина на стоки

LINE2design кислород цилиндар ракав торба со ѕвезда на животот лого.Преносни Кислород O2 Торба има две прилагодливи страна ремени обезбедува сит се вклопуваат за вашиот Д-тенкови.На EMT Кеси страна џеб обезбедува погодно место за да ги зачувувате вашите кислород маски и ЕМС резерви.Материјал : 600 D полиестер.Големина : 16"х5".LINE2design кислород цилиндар ракав торба со ѕвезда на животот лого.Две прилагодливи страна ремени обезбедува сит ft за вашиот Д-тенкови.Страничниот џеб обезбедува погодно место за да ги зачувувате вашите маски за кислород.Материјал : 600 D полиестер.Големина : 16"х5".Карактеристики : .LINE2design кислород цилиндар ракав торба со ѕвезда на животот лого.Две прилагодливи страна ремени обезбедува сит ft за вашиот Д-тенкови.Страничниот џеб обезбедува погодно место за да ги зачувувате вашите маски за кислород.Материјал : 600 D полиестер.Големина : 16"х5".Опис на производот : .Кислород Цилиндар Ракав торба беше дизајниран од страна на LINE2design да им понуди заштита и чување на податоци за вашиот Кислород Цилиндар и додатоци.Две прилагодливи страна ремени обезбедува сит ft за вашиот стандарден Д-тенкови, и страничниот џеб обезбедува погодно место за да ги зачувувате вашите маски за кислород.Големина : 16"х5".Материјал : 600 D полиестер.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Vacu Вин Активен Ладилник (Ботанички)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Vacu Вин Активен Ладилник (Ботанички)

Треска вино во рок од 5 минути и го чува ладно, за неколку часа!Нема потреба за мраз кофа!.Само место на Бр

DEN 407.76