• Неодамнешно
РБЦ Cam Следбеник S52LW 1.625 надворешен Дијаметар, Стандард Студ Тип, Хексадецимален Главата, Запечатени Cam Следбеник

РБЦ Cam Следбеник S52LW 1.625 надворешен Дијаметар, Стандард Студ Тип, Хексадецимален Главата, Запечатени Cam

Buyers rating:
DEN 662.16

Количина на стоки

Навој студ за монтажа погодност.Хексадецимален главата дизајн за леснотијата на инсталација и висок вртежен момент затегнување.Дизајн овозможува relubrication преку хексагонална главата на cam следбеник, што relubrication во тесни места е можно.Црна оксид заврши обезбедува додаде отпорност на корозија.Двојно јазот пломби да се задржи загадувачи надвор.Оваа РБЦ cam следбеник е дел од РБЦ Hex Lube Универзална линија на cam следбеници.Тоа може да биде relubricated преку хексадецимален глава која може да биде голема погодност во тесни простори или кога студ пристап е невозможно.На cam следбеник дека е правилно да се одржува и подмачкано ќе трае подолго од кам следбеник дека се запоставени поради потешкотиите што ги relubrication.На хексадецимален главата функција е претпочитаниот монтажа метод за студ-тип на камери следбеници, и со 2 јазот пломби да се задржи загадувачи надвор, оваа РБЦ Hex Lube cam следбеник е разноврсна workhorse на иглата имајќи cam следбеник производ линија.РБЦ Hex Lube Универзална Cam Следбеници се дизајнирани за апликации како што се автоматизација и производство опрема, флаширање и конзервирање, печатење машини, материјал ракување, градежна опрема, префрлување на линии, преработка на храна и опрема за пакување.РБЦ Лежишта е обезбедување имајќи решенија за нашите клиенти од 1919 година. А јавно се тргува компанија (NASDAQ : ROLL), РБЦ во моментов има 23 производствени капацитети низ целиот свет, со 18 наоѓа во САД.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Vacu Вин Активен Ладилник (Ботанички)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Vacu Вин Активен Ладилник (Ботанички)

Треска вино во рок од 5 минути и го чува ладно, за неколку часа!Нема потреба за мраз кофа!.Само место на Бр

DEN 407.76
Екранот Багажник, Лесно Собранието Не се Деформира Екранот Стојат Стабилна Структура Широка Примена 2бр за Дома
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Екранот Багажник, Лесно Собранието Не се Деформира Екранот Стојат Стабилна Структура Широка Примена 2бр за Дома

ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ : Избраниот висок квалитет на доградба на акрилни материјали, дебела и т

DEN 2068.80