• Неодамнешно
zonoz 22MP Сите-во-1 Филм & Слајд Скенер w/Брзина-Оптоварување Адаптери за 35mm Негативни & Слајдови, 126, 110, Супер 8 Филмови, Светот 110/24AC Адаптер 16GB SD Card & Екстра Коцки (FS-Три Пак

zonoz 22MP Сите-во-1 Филм & Слајд Скенер w/Брзина-Оптоварување Адаптери за 35mm Негативни & Слајдови, 126, 110,

Buyers rating:
DEN 2879.76

Количина на стоки

На zonoz FS-ТРИ е совршен уред да скенира & организирате вашите стари филмови или слајдови.Филм скенер со напредни софтверски технологија : interpolation подобрува квалитетот на сликата до 22 ПРАТЕНИК и карактеристики резолуција, осветленост, колорит, вклучувајќи и со вграден-во капакот и огледало - 2.Ставки исто така може да се зачувуваат на SD-картичка, исто така (16 GB SD МЕМОРИСКА КАРТИЧКА ВКЛУЧЕНИ).Со нашите zonoz FS-ТРИ филм скенер, вие освои ' t треба ништо друго да започнете.На zonoz FS-ТРИ, исто така, има некои многу удобен карактеристики како скенирање резолуција & светлината.Со zonoz FS-ТРИ филм скенер, можете лесно може да го конвертирате сите вашиот стар филм во дигитални слики.Ги конвертирате вашите стари 35mm, 110, 126 слајдови и филмски негативи и супер 8 филм (уште само за слики, не аудио или видео со филмот) до 22 мегапикселна JPEG дигитални слики со притискање на копчето.Со едноставен и интуитивен контрола, сега можете да го зачува вашиот најголем скапоцени спомени. (ВКЛУЧЕНИ SANDISK 16 GB SD МЕМОРИСКА КАРТИЧКА МОЖЕ ДА СЕ ОДРЖИ НАД 3000 СЛИКИ).Исто така можете да флип/огледало на слики за да ги елиминираат некои едноставни вчитување грешки.Со нашата единствена и лесен за да го користите вградениот софтвер, исто така можете да ги зголемите вашите скенирање квалитет за неверојатна 22 милиони точки.Негативни филм скенер и слајд конвертор со 22 ПРАТЕНИК висока резолуција на слика излез - брзо, тоа трае само неколку секунди за да го скенира конверзија на сликата.Оптоварување Брзина Адаптери Меѓусебно Адаптери, кој ви помогне брзо да се хранат голем број на филмот видови, вклучувајќи 35mm, 110, 126 негативи и слајдови, како и Супер 8 филмот.Овој скенер куќи неверојатна слика сензор кој го претвара секој детал и боја содржани во вашите филмови и слајдови.Вашата слика беше скенирани & зачувани да FS-ТРИ е вграден во меморија.Користење на филмот скенерот е многу лесно со нашите интуитивен дизајн.Сите што ви треба е да вашиот приклучок во штекерот или USB порт и анализа на вашиот филм на негативи или слајдови.Лесен за употреба.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Свет E89281307 Тастатура Лист за Gsp30A
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Свет E89281307 Тастатура Лист за Gsp30A

ОЕМ замена дел.Пакет Димензии : 10.0 H x 8.0 L x 10.0 W (инчи).Пакет Тежина : 0.300 фунти.Земја на Потекло : сад.Свет E89281

DEN 1116.00