• Неодамнешно
Моделирање на Алати, Пластична Рачка Украсување Моделирање на Алати за Дома за Занаетчиски Печење

Моделирање на Алати, Пластична Рачка Украсување Моделирање на Алати за Дома за Занаетчиски Печење

Buyers rating:
DEN 619.20

Количина на стоки

Торта метал топката може да се направи на различни занаетчиски предмети за да ги задоволат вашите создавањето потреби.Тоа е погоден за правење на школки или gourds форма, и може да се пораби или помеша на глина.Солиден и издржливи, направени од високо‑квалитетни нерѓосувачки челик + пластични материјали, долг животен век.Може да се користи како подарок за почетници, пријатели и семејство или повеќе искусни торта на одлуки.Иновативниот дизајн глава го прави полесно за вас да се произведе рачно изработени или помине уметност производи.Функција : 1. Тоа е погоден за правење на школки или gourds форма, и може да се пораби или помеша на глина.2. Иновативниот дизајн глава го прави полесно за вас да се произведе рачно изработени или помине уметност производи.3. Торта метал топката може да се направи на различни занаетчиски предмети за да ги задоволат вашите создавањето потреби.4. Може да се користи како подарок за почетници, пријатели и семејство или повеќе искусни торта на одлуки.5. Солиден и издржливи, направени од високо‑квалитетни нерѓосувачки челик + пластични материјали, долг животен век.Спецификации : Предмет Тип : Торта Метал Ball Material : Нерѓосувачки Челик + Plastic Weight : Прибл. 136g / 4.8 oz Product Употреба : Торта Декорација Tool Package Листата : 4 x Cake Метал Топката.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Vacu Вин Активен Ладилник (Ботанички)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Vacu Вин Активен Ладилник (Ботанички)

Треска вино во рок од 5 минути и го чува ладно, за неколку часа!Нема потреба за мраз кофа!.Само место на Бр

DEN 407.76