• Неодамнешно
Мраз Другар Универзална Вино Бади (Бела Боја) - Вакуум Изолирани Вино Шише Кулер & Носителот - Двојно Ѕидови од не ' Рѓосувачки Челик Вино Чилер - Уживајте во Ладна Вин

Мраз Другар Универзална Вино Бади (Бела Боја) - Вакуум Изолирани Вино Шише Кулер & Носителот - Двојно Ѕидови

Buyers rating:
DEN 1199.76

Количина на стоки

ЧУВАЈТЕ ПИЈАЛОЦИ МРАЗ ЛАДНО : Ова вино шише чилер ќе го задржи вино ладно, за неколку часа, па можете да ги преземат, и со тоа ќе и се пие подоцна.Вино, шампањ, и други пијалоци може да остане ладно за 12+ часа без потреба за мраз кофа.ПРЕНОСЛИВ, ЛЕСНА ДИЗАЈН : Овој пренослив вино чилер е патување-пријателски, па може да се донесе било каков шише големина и било каде.Тоа е лесно да се носат, и ќе се вклопуваат речиси сите 750ml вино во шишиња.Воздух-тесни печат и не-пот надворешноста подобрување на функцијата на производот, што го прави супериорни во однос на слични предмети и додатоци.НЕ се ЛИЗГА ГУМЕНИ ДОЛНАТА : Ова исправно вино чилер е конструиран за да се оптимизира рамнотежа и триење, па можете да го поставите на било каква рамна површина и ќе стои во место.Направени со висок квалитет на материјали, за издржливост и да се спротивстави на spills.ЕФИКАСНА ИЗОЛАЦИЈА ТЕХНОЛОГИЈА : Ова не ' рѓосувачки челик вино изолатор е двојно ѕидови и вакуум-изолирани за да бидете сигурни дека температурата во внатрешноста на садот останува да се стави.Повеќе ефикасен од едноставна ракав.Многу ниска топлинска спроводливост значи дека вашиот пијалок ќе остане ладно, дури и во топла средина!.КОРИСТИТЕ БИЛО ВРЕМЕ, на кое БИЛО МЕСТО : Не само за вино застрашувачки!Може да се користи како шише за вода изолатор, и исто така работи и со спортски пијалаци, безалкохолни пијалоци, или нешто друго што ќе одговара на внатрешноста на тоа.Земете го вашиот пијалок со вас во вашиот дом, канцеларија, или со автомобил.Го донесе на отворено настани, пешачење, на плажа, кампување, скара, и многу повеќе!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

КООРДИНАТОР на Коските Кина Кафе Чашата и Чинијата Наместете Црно и Бело Геометриски Европската Креативни Едноставна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

КООРДИНАТОР на Коските Кина Кафе Чашата и Чинијата Наместете Црно и Бело Геометриски Европската Креативни Едноставна

1 Иновативниот дизајнкерамичка шолја кафе инкџет сет геометриски фигури се црно и бело.Светли бои се на

DEN 479.04
Vacu Вин Активен Ладилник (Ботанички)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Vacu Вин Активен Ладилник (Ботанички)

Треска вино во рок од 5 минути и го чува ладно, за неколку часа!Нема потреба за мраз кофа!.Само место на Бр

DEN 407.76