• Неодамнешно
Автоматско Сапун Фармацевт, Touchless Пенење Сапун Фармацевт со LCD Дисплеј, Батерија Авто Сапун Фармацевт Рака Слободни Countertop Сензор Сапун Точење, 320ml Сапун Диспензерот

Автоматско Сапун Фармацевт, Touchless Пенење Сапун Фармацевт со LCD Дисплеј, Батерија Авто Сапун Фармацевт Рака

Buyers rating:
DEN 719.76

Количина на стоки

Сапун Фармацевт вграден-на полнење на батеријата со 1500m AH капацитетот на батеријата.По се целосно наполнета со нашите предвидено од типот-C кабел, на 320 ML темно сина пластични сапун фармацевт може да се работи за околу 3 месеци за 5-лице семејство.Тип-C полнење порта, компатибилен со широк спектар на полначи. 【Refillable & Батерија Пенење Сапун Фармацевт】 батериите на нашите пенење сапун диспензерот се батерија, по 3 месеци' употреба, можете да ја дополните на 1500m Ah батерии, нема потреба да купат дополнителни батерии.Со широк отвор резервоарот, refilling на touchless пена сапун фармацевт е лесно и таму ќе биде никој истури насекаде.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Свет E89281307 Тастатура Лист за Gsp30A
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Свет E89281307 Тастатура Лист за Gsp30A

ОЕМ замена дел.Пакет Димензии : 10.0 H x 8.0 L x 10.0 W (инчи).Пакет Тежина : 0.300 фунти.Земја на Потекло : сад.Свет E89281

DEN 1116.00
Vacu Вин Активен Ладилник (Ботанички)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Vacu Вин Активен Ладилник (Ботанички)

Треска вино во рок од 5 минути и го чува ладно, за неколку часа!Нема потреба за мраз кофа!.Само место на Бр

DEN 407.76