• Неодамнешно
LDEXIN 4 Парчиња 9 (230mm) Должина Дрво дупчалка со спирална бургија Вежба Малку Сет, 6/8/10/12mm Хексадецимален месо тело Брод дупчалка со спирална бургија Малку Бред Точка ду?

LDEXIN 4 Парчиња 9 (230mm) Должина Дрво дупчалка со спирална бургија Вежба Малку Сет, 6/8/10/12mm Хексадецимален

Buyers rating:
DEN 321.60

Количина на стоки

Високо Квалитетен Материјал - дрво дупчалка со спирална бургија малку е направен од висок јаглероден челик со навој совет што може да се создаде длабоко дупки брзо и чисто во тврди или меки дрво.Flute Дизајн - На шупливи центар флејта соберат клипови во внатрешноста на малку и далеку од надворешниот дијаметар, така што тоа може да го производ побрзо и почисто се намали и јасно брзо чипови од дупки.Месо тело Тип - На хексагонална месо тело на дрво дупчалка со спирална бургија малку може да бидат поправени во сите електрични алатки повеќе безбедност за лизгање намалување на стандардната chucks.Широко Апликација Може да се користи за рака или електрични дупчалки.Бродот дупчалка со спирална бургија може да се користи во дрвени предмети, иглолистен, голем дел зрак, иверица, пластика и иверица за прецизно дупчење.Услугата за Гаранција - LDEXIN гарантира висок квалитет и добра услуга.Ако не сте задоволни, ние ви нудиме 100% пари гаранција за враќање.Без прашања праша.Затоа што сакате да бидете среќни!.LDEXIN 4 Парчиња 9" (230mm) Должина Дрво дупчалка со спирална бургија Вежба Малку Сет, 6/8/10/12mm Хексадецимален месо тело Брод дупчалка со спирална бургија Малку Бред Точка дупчалка со спирална бургија Вежба Битови за Тврдо, Иглолистен Функција : Еден поттикне сечење на работ книжниците на обемот на дупка за неспокојот заврши.Само хранење груб навој точка е дизајниран за побрзо дупчење.Солидна центар дизајн обезбедува дополнителна цврстина, додека досадно.Целосна должина термичка обработка чувари против виткање малку во тешки-должност апликации,На врвот на забите главата е водич функција.Спецификација : * Име на Производ : дупчалка со спирална бургија Вежба Малку * Материјал : Високо Јаглероден Челик * вкупна Должина : 9" / 230mm * Дијаметар : 1/4" / 6mm, 5/16" / 8мм, 3/8" / 10мм, 1/2" / 12mm Пакет се Вклучени : 1 Компјутер x 1/4" (6mm) Дрво дупчалка со спирална бургија Малку со 6mm Хексадецимален месо тело 1 x Pc 5/16" (8мм) Дрво дупчалка со спирална бургија Малку со 8мм Хексадецимален месо тело 1 x Pc 3/8" (10мм) Дрво дупчалка со спирална бургија Малку со 10мм Хексадецимален месо тело 1 x Pc 1/2" (12mm) Дрво дупчалка со спирална бургија Малку со 12mm Хексадецимален месо тело Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Слика во боја може да се разликува поради светлина или екранот.За Услугата : Доколку имате било какви проблеми објектот што сте го купиле, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние сме секогаш во вашата услуга и одговорите со e-mail во рок од 24 часа.Ние ќе ви обезбедиме со целосна наплата или слободна замена во рок од 30 дена од датумот на купувањето.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

КООРДИНАТОР на Коските Кина Кафе Чашата и Чинијата Наместете Црно и Бело Геометриски Европската Креативни Едноставна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

КООРДИНАТОР на Коските Кина Кафе Чашата и Чинијата Наместете Црно и Бело Геометриски Европската Креативни Едноставна

1 Иновативниот дизајнкерамичка шолја кафе инкџет сет геометриски фигури се црно и бело.Светли бои се на

DEN 479.04
Свет E89281307 Тастатура Лист за Gsp30A
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Свет E89281307 Тастатура Лист за Gsp30A

ОЕМ замена дел.Пакет Димензии : 10.0 H x 8.0 L x 10.0 W (инчи).Пакет Тежина : 0.300 фунти.Земја на Потекло : сад.Свет E89281

DEN 1116.00
Vacu Вин Активен Ладилник (Ботанички)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Vacu Вин Активен Ладилник (Ботанички)

Треска вино во рок од 5 минути и го чува ладно, за неколку часа!Нема потреба за мраз кофа!.Само место на Бр

DEN 407.76
Екранот Багажник, Лесно Собранието Не се Деформира Екранот Стојат Стабилна Структура Широка Примена 2бр за Дома
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Екранот Багажник, Лесно Собранието Не се Деформира Екранот Стојат Стабилна Структура Широка Примена 2бр за Дома

ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ : Избраниот висок квалитет на доградба на акрилни материјали, дебела и т

DEN 2068.80