• Неодамнешно
STOEMI 2.5x80mm Мултифункционален LED Осветлување Зголемувачот (Црна)

STOEMI 2.5x80mm Мултифункционален LED Осветлување Зголемувачот (Црна)

Buyers rating:
DEN 1236.00

Количина на стоки

Зголемувачот.Може да се свитка.Убава форма.Издржливи.Добро оптички својства.Производот параметри Модел : НЕМА.7852 Спецификација : 2.5x80mm Зголемување : 2.5 x Леќа дијаметар : 80mm се Расплетува, големина : 12x10.5x14cm Виткање големина : 12x10.5x2.7cm Нето тежина : 134g Пакување листа На домаќинот, прирачник.

Карактеристики на стоката

2.5x80mm Magnification:
2.5x Lens diameter

Купувачи како што сакаат