• Неодамнешно
(2 Парчиња) Supershieldz Наменета за Samsung Галакси J7 V и Галакси J7V (1 Генералот СМ-J727V) (Verizon) Калено Стакло Екран Заштитник, 0.33 мм, Анти Нула, Балон за Слободни

(2 Парчиња) Supershieldz Наменета за Samsung Галакси J7 V и Галакси J7V (1 Генералот СМ-J727V) (Verizon) Калено

Buyers rating:
DEN 933.60

Количина на стоки

Направен од висок квалитет на калено-стакло за максимална нула заштита и без остатоци кога отстранети. 2.5 D заоблени работ стакло за утеха на прстите и раката. 9 H цврстина, 99.99% HD јасност, и се чува оригиналната допир искуство.Hydrophobic и oleo фобичен слој за да се намали пот и намалување на отпечатоци од прсти.Вклучува 2 парчиња калено стакло екран заштитници.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Свет E89281307 Тастатура Лист за Gsp30A
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Свет E89281307 Тастатура Лист за Gsp30A

ОЕМ замена дел.Пакет Димензии : 10.0 H x 8.0 L x 10.0 W (инчи).Пакет Тежина : 0.300 фунти.Земја на Потекло : сад.Свет E89281

DEN 1116.00