• Неодамнешно
Phoohi Montessori Образовни Дрвени Beaded Геометрија Дигитален Часовник Загатки Gadgets, за Појавување на Часовникот Играчка за Деца

Phoohi Montessori Образовни Дрвени Beaded Геометрија Дигитален Часовник Загатки Gadgets, за Појавување на Часовникот

Buyers rating:
DEN 405.12

Количина на стоки

【ФОРМА СОРТИРАЊЕ ЧАСОВНИК】 шарени дрвен часовник со 12 дрво блокови кои се вклопуваат во соодветните слотови, и подвижен час и минута раце што ротираат за да се поттикне реална практика.На час и минута раце се печатени многу јасно, и на час блокови (1-12) се идентификувани од страна на различни бои и броеви, кој е многу јасен и лесен за децата да се признае.Ова е најдобар избор за роденден подароци, ноќта на Вештерките и Божиќни подароци. 【ЗДРАВ ДРВЕНИ ИЗГРАДБА】 Phoohi раниот развој играчки се направени да траат.Оваа шарени играчка за години и децата на предучилишна возраст промовира боја и форма признавање и време-кажува вештини. 【Убава Подарок】Montessori Дрвени Форма Боја Сортирање Часовник ќе биде значаен подарок за 2 3 4 5 години децата за родендени, Децата Ден, Божиќ.Погоден за Божиќ партија, Велигден партија, отворено и така натаму. 【Безбедно И Животната средина】 : Нашата дрвени сет на загатки за деца се направени на животната средина и не-токсични вода-базирани боја на дрво.Издржлив и лесен-за-фатете парчиња со мазна работ, строги безбедносни тестирани од страна на меѓународни лаборатории.Одобрени ASTM тест.Мозаик парчиња дебели доволно за вашите деца да ги собереш и место.Тие може лесно да се вклопи убаво во малку раце.Исто така, овие деца загатки се безбедни за децата, вашето бебе не може да ги проголта нив, како тие се доволно голема. 【ЦЕЛ ГРИЖЕТЕ се-СЛОБОДЕН 】 - Немаат грижи купување на нашата Учење Образовни Загатки за Години.Ние сме многу убедени со квалитетот на нашите дрво загатки за што се користи за оценка На квалитет на материјалите.По нарачка на овој производ, вие се покриени со 100% пари гаранција за враќање.Ако било какви проблеми со нашите дрвена сложувалка сет, Уживаат Целосна Наплата, Нема потреба Прашања!.На Phoohi Форма Сортирање Часовник е забавен и едукативен играчка која вклучува 12 отстранлив прекин за време за настава-кажува и повеќе.Phoohi раниот развој играчки се направени да траат.Оваа шарени играчка за години и децата на предучилишна возраст промовира боја и форма признавање и време-кажува вештини.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Vacu Вин Активен Ладилник (Ботанички)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Vacu Вин Активен Ладилник (Ботанички)

Треска вино во рок од 5 минути и го чува ладно, за неколку часа!Нема потреба за мраз кофа!.Само место на Бр

DEN 407.76
КООРДИНАТОР на Коските Кина Кафе Чашата и Чинијата Наместете Црно и Бело Геометриски Европската Креативни Едноставна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

КООРДИНАТОР на Коските Кина Кафе Чашата и Чинијата Наместете Црно и Бело Геометриски Европската Креативни Едноставна

1 Иновативниот дизајнкерамичка шолја кафе инкџет сет геометриски фигури се црно и бело.Светли бои се на

DEN 479.04
Екранот Багажник, Лесно Собранието Не се Деформира Екранот Стојат Стабилна Структура Широка Примена 2бр за Дома
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Екранот Багажник, Лесно Собранието Не се Деформира Екранот Стојат Стабилна Структура Широка Примена 2бр за Дома

ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ : Избраниот висок квалитет на доградба на акрилни материјали, дебела и т

DEN 2068.80