• Неодамнешно
MroMax 1.5 Ширина x 9.84 ft Должина Lashing Ремени Полипропилен Cam Тока Lashing Ремени 300Kg Оптоварување Товар Вратоврска Надолу Рака 38mm x 3М за Движење на Товар Сина Тон 2 парчиња

MroMax 1.5 Ширина x 9.84 ft Должина Lashing Ремени Полипропилен Cam Тока Lashing Ремени 300Kg Оптоварување Товар

Buyers rating:
DEN 374.16

Количина на стоки

【ГОЛЕМИНА】- Должина на : 3 метри/ 9.84 нозе; Width : 38mm/ 1.5 инчен; Тока Внатрешен Дијаметар : 38mm/ од 1,5 инчи. 【ПРЕДНОСТ】- Висока Јачина, рака безбедно стегната товари да 300kg / 661.39 фунти на работното оптоварување граница. 【МАТЕРИЈАЛ】- На товар вратоврска надолу е езера, на рака додава сила и издржливост. 【АПЛИКАЦИЈА】- Lashing рака е одлично за само-возење патување, отворено, логистика, багаж ремени, исто така, може да се користи како за на рака или тензија бенд, обврзувачки и одредување на товар, кампување, подвижни апарати. 【ПАКЕТ СОДРЖИНА】- 2 парчиња x Lashing Рака.Mro Max Lashing Strap Description : 1. Карго вратоврска надолу е езера, на рака додава сила и издржливост.2. На рака светла боја за да се направи вашиот товар лесно да се идентификуваат, добра идеја да го подобрите вашето патување за безбедност, чувајте ги вашите опуштено патување.3. Lashing рака е здрав и издржливи рака за утовар, одредување, и истовар на стока.Инструкции : Чекор 1 : Притиснете палецот ослободување на cam тока.Чекор 2 : се Хранат рака назад преку.Чекор 3 : Кога рака е целосно затегнато, отпуштете го копчето целосно да ја заклучите рака во место.Да се отстрани рака, притиснете палецот копчето и едноставно повлечете го на рака.Спецификација : Материјал : Polypropylene Surface Третман : unfinished Color : Blue Length : 3 метри/ 9.84 feet Width : 38mm/ 1.5 inch Buckle Внатрешен Дијаметар : 38mm/ 1.5 inch Loads : 300kg / 661.39 lbs Package Содржина : 2 парчиња × Lashing Strap NOTE : 1. Не прекумерна тежина при користење.2. Ве молиме не overtighten.3. Кога се користи, ве молиме бидете сигурни дека ткаенина е да не се носат или се сече со остри рабови и агли.4. Силата на ремени се намалува со продолжена изложеност на УВ зрачење, па ремени не треба да се користи за премногу долго во области со високо УВ зрачење.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Свет E89281307 Тастатура Лист за Gsp30A
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Свет E89281307 Тастатура Лист за Gsp30A

ОЕМ замена дел.Пакет Димензии : 10.0 H x 8.0 L x 10.0 W (инчи).Пакет Тежина : 0.300 фунти.Земја на Потекло : сад.Свет E89281

DEN 1116.00
КООРДИНАТОР на Коските Кина Кафе Чашата и Чинијата Наместете Црно и Бело Геометриски Европската Креативни Едноставна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

КООРДИНАТОР на Коските Кина Кафе Чашата и Чинијата Наместете Црно и Бело Геометриски Европската Креативни Едноставна

1 Иновативниот дизајнкерамичка шолја кафе инкџет сет геометриски фигури се црно и бело.Светли бои се на

DEN 479.04