• Неодамнешно
NAHANCO GR8 8 Хром Заградата за 1/2 x 1-1/2 Правоаголни Цевки

NAHANCO GR8 8 Хром Заградата за 1/2 x 1-1/2 Правоаголни Цевки

Buyers rating:
DEN 233.28

Количина на стоки

Ѕидот стандарди правоаголни цевки загради - 8" хром заградата за 1/2" x 1-1/2" правоаголни цевки.За користење со тешки ѕид или вдлабнати 1/8" дебела стандарди со 1" слотови на 2" центри.Произведени во Кина.Пакет Димензии : 18.0" L x 12.0" W x 11.0" H. Ѕид стандарди правоаголни цевки загради - 8 инчен хром заградата за 1/2 инчи x 1-1/2 инчен правоаголни цевки .За користење со тешки ѕид или вдлабнати 1/8 инчи дебела стандарди со 1 инчен слотови на 2 инчен центри.Има затегнување завртка.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Vacu Вин Активен Ладилник (Ботанички)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Vacu Вин Активен Ладилник (Ботанички)

Треска вино во рок од 5 минути и го чува ладно, за неколку часа!Нема потреба за мраз кофа!.Само место на Бр

DEN 407.76