• Неодамнешно
Mssoomm Т Тип 2040 Алуминиумски Истиснување Профил Европскиот Стандард Црна Елоксирани Линеарна Железнички Водич Рамка за 3D Печатач и CNC DIY, Должина 39.37 инчен / 1000mm, 2 парч?

Mssoomm Т Тип 2040 Алуминиумски Истиснување Профил Европскиот Стандард Црна Елоксирани Линеарна Железнички Водич

Buyers rating:
DEN 1631.76

Количина на стоки

2 парчиња по пакет, 20mm * 40mm * 39.37 инчен / 1000mm должина.Направени со 6063 Алуминиум материјал.Приспособувањето на најновите anodizing технологија, мазна површина и стабилна конструкција, долг животен пат.Алуминиумски профил истиснување производи се добри линеарно движење материјал со висока јачина и прилагодлив.Тоа може да биде утврдена од страна на 4 бразди како што М3, М4, М5 Т-слот орев и макарата.Широко се применуваат во 3 D печатач, CNC, DIY проект, ласери, гравирање машина, автоматизација опрема, workbenches, стои, мебел, фитнес опрема, прецизност принтери, автоматска машина за сечење.Нашата фабрика има најмногу стилови на Алуминиумски Истиснување Профили, и ние обезбеди сите должина што го сакате (во рамките на транспорт дозвола ), ако имате потреби, ве молиме да ни даде Порака.Спецификации Бренд : Mssoomm Style : 2040 Color : Black This објектот вклучува : 2 парчиња 2040 Т тип 2040 Црни Алуминиумски Профил со Должина 39.37 инчен / 1000mm Lead Time : Ако овој предмет не е FBA, тоа ќе биде 7-10 работни Дена, освен за Кинеската Пролет Festival Please answer : ___________________________ Note : Ние обезбеди за персонализација, вклучувајќи го и железнички должина,железнички стил.Имаме целосен опфат на линеарни шини.Ако имате посебни потреби, ве молиме да ни даде Порака.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

4 дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Садење Крушка,Тешки, Тешки Пост Дупка Копач,Градина Спирала Вежба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4 дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Садење Крушка,Тешки, Тешки Пост Дупка Копач,Градина Спирала Вежба

【Две Големина】Две големина на вежби ви помогне садење или копа дупки во сите ситуации 【Премиум Квалит

DEN 239.76
Vacu Вин Активен Ладилник (Ботанички)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Vacu Вин Активен Ладилник (Ботанички)

Треска вино во рок од 5 минути и го чува ладно, за неколку часа!Нема потреба за мраз кофа!.Само место на Бр

DEN 407.76