• Неодамнешно
Памук Клиника Премиум Вафли Кујнски Крпи 12 Pack – Мека Абсорбента Брзо Сушење Маса и Кујнски Лен - Сад Крпи, Сад Облека, Чај Пешкири и Крпи за Чистење со Бесење Јамка –

Памук Клиника Премиум Вафли Кујнски Крпи 12 Pack – Мека Абсорбента Брзо Сушење Маса и Кујнски Лен - Сад Крпи,

Buyers rating:
DEN 479.76

Количина на стоки

Во потрага за нешто премијата да се зголеми вашата кујна décor?Како за неколку различни вафли крпи?.Нашите влошки се направени од 100% природни памук, без ниту еден конец од синтетички материјали.Секој сет содржи 12 кујна јадење крпи мерка 16 од 28-инчен и карактеристики удобен виси јамка.Здрав изградба, со висок квалитет, лесна тежина, ниското ниво на lint, исклучително абсорбента и издржливи.Машина за миење со ладна вода одделно, нежни циклус, собори сува ниско - памук може да се намали со природата.Неверојатна Вредност - Сет на 12. Голем 16 x 28 инчи. 100% Памук.Издржливи, абсорбента, и лесно се перат.Секојдневната Функционалност.Брзо сушење.Многу абсорбента.Издржливи.За тешки чистење во кујната.Комерцијална оценка на квалитетот.Производство на минимални lint.Зајакнати Рабови.Виси јамка за лесни за складирање.Силна за сите видови на апарати за домаќинство и кујна задачи.Слободни од штетни хемикалии и синтетички материјали.Вафли ткаат прави овие крпи многу абсорбента за чистење.Мека доволно за да се апсорбира, трајни доволно да го издржат повтори користи и перења.Функционална : Лесно се чисти spills или садови, шпорет блузи, шалтери, есцајг, порцелан, керамика, стакло, садови и ништо подалеку од кујната или сушење на зеленчук и билки.Совршен подарок за вашите најблиски.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

КООРДИНАТОР на Коските Кина Кафе Чашата и Чинијата Наместете Црно и Бело Геометриски Европската Креативни Едноставна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

КООРДИНАТОР на Коските Кина Кафе Чашата и Чинијата Наместете Црно и Бело Геометриски Европската Креативни Едноставна

1 Иновативниот дизајнкерамичка шолја кафе инкџет сет геометриски фигури се црно и бело.Светли бои се на

DEN 479.04
Екранот Багажник, Лесно Собранието Не се Деформира Екранот Стојат Стабилна Структура Широка Примена 2бр за Дома
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Екранот Багажник, Лесно Собранието Не се Деформира Екранот Стојат Стабилна Структура Широка Примена 2бр за Дома

ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ : Избраниот висок квалитет на доградба на акрилни материјали, дебела и т

DEN 2068.80
Свет E89281307 Тастатура Лист за Gsp30A
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Свет E89281307 Тастатура Лист за Gsp30A

ОЕМ замена дел.Пакет Димензии : 10.0 H x 8.0 L x 10.0 W (инчи).Пакет Тежина : 0.300 фунти.Земја на Потекло : сад.Свет E89281

DEN 1116.00