• Неодамнешно
DIGITNOW Слајд Скенер & Слајд Гледачот со голем 5 LCD екран кој претвора скенирани боја & B&W Негативи и 50mm, слајдови, 135,110,126 & Супер 8 слајдови во висока резолуција 22MP JPEG Диги?

DIGITNOW Слајд Скенер & Слајд Гледачот со голем 5 LCD екран кој претвора скенирани боја & B&W Негативи и 50mm,

Buyers rating:
DEN 3599.76

Количина на стоки

【HD 5-инчен LCD екран】-со Користење на високо-квалитетни LCD екран, на скенерот може да ги видите сите детали од филмот, бојата е деликатна, нежна, и lossless, многу погодна за high-end, професионална филм скенери, 14/22 MP Дигитален Филм Скенерот за да проверите, нека уживаат во добри спомени на секој филм. 【Силна компатибилност】-Изградена-во супер чип, може точно да се прави разлика и скенирање на филм, компатибилен со Боја и B&W Негативи 135,110,126 и 50mm Слајдови 135,110,126 и Супер 8 Слајдови&Негативи, целосен сет на филмот коцки, мазна филм лизгање, поддршка Win XP/7/10 /vista/Mac, повеќе јазични опции.Многу лесен за употреба. 【Нова надградба на системот】-слајд скенерот може да ги измените филм, да се подобри квалитетот на сликата, ја прилагодите јасноста на боите, flashback репродукција, датум уредување, енергија-заштеда на автоматско исклучување, споделување на фотографии на социјални софтвер, стар филм на JPEG дигитални фотографии, и можете да направите свој Уникатен и ексклузивни фото албум. 【Спаси Стариот Фото Спомени】Поддршка на повеќе начини, HDMI, SD картичка, ТИП-C USB, тоа е погодно за да го скенира и чување на слајдови во затворени простории или на отворено, уредувате и бришете, без компјутер, plug and play, можете да изберете 14 или 22 MP Дигитален Филм, Лесен за ракување, започнете патувањето на добри спомени заедно. 【24 техничка поддршка】-DIGITNOW обезбедува 24-часовна техничка поддршка, како и следење на квалитетот на гаранција, ве молиме слободно контактирајте со нас, нека уживаат во добри спомени од секој филм рекорд.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат