• Неодамнешно
Boldtbags 32 Литри Full Mesh -3 Торба за Полнење– Тешки-Должност Мраз Меур Hash Суштината Extractor за Полнење - Доаѓа со Притискање на Филтер

Boldtbags 32 Литри Full Mesh -3 Торба за Полнење– Тешки-Должност Мраз Меур Hash Суштината Extractor за Полнење

Buyers rating:
DEN 959.76

Количина на стоки

✔ BOLDTBAGS КВАЛИТЕТ CRAFTMANSHIP Вашиот добивање на најдобри кеси рака-произведени во Америка. 20+ години торба-изработка на технологијата и со најдобрите материјали.Овие се користат со наградуван резултати од лабораториите сега добие свој!. ✔ Боја кодирани три торба сет вклучува : 190 micron торба (зелена) 160 micron торба (црвена) 45 micron торба (бела).Исто така, вклучува Стружење Картичка.Дијаметар 12" Длабочина– 18.5". ✔ Филтер кеса направена целосно од Micron Мрежа што овозможува побрзо одвод и плакнење.Подобрена крои гарантира дека нема производ е изгубена и повисоки приноси се обезбедуваат.Преферирана торба на лаборатории во светот!. ✔ Рачно изработени, во Калифорнија, овие кеси се засили со двојно крои користење на воена одделение најлон нишка и топлина-спои најлон, обрабени со ФДУ во согласност смоли. ✔ Производителот Garauntee Продавница самоуверено знаејќи вашиот кеси се заштитени за 1 година од производство дефект.Ако имате проблем со вашите кеси ги споделите со нас!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Vacu Вин Активен Ладилник (Ботанички)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Vacu Вин Активен Ладилник (Ботанички)

Треска вино во рок од 5 минути и го чува ладно, за неколку часа!Нема потреба за мраз кофа!.Само место на Бр

DEN 407.76
Свет E89281307 Тастатура Лист за Gsp30A
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Свет E89281307 Тастатура Лист за Gsp30A

ОЕМ замена дел.Пакет Димензии : 10.0 H x 8.0 L x 10.0 W (инчи).Пакет Тежина : 0.300 фунти.Земја на Потекло : сад.Свет E89281

DEN 1116.00