• Неодамнешно
Пионер DMH-1500NEX Mechless 7 инчи Дигитален Медиа Приемник (Продолжува)

Пионер DMH-1500NEX Mechless 7 инчи Дигитален Медиа Приемник (Продолжува)

Buyers rating:
DEN 10679.76

Количина на стоки

Fetures : Дигитални мултимедијални ресивер со AM/FM тјунер, 7" LCD екран осетлив на допир, Bluetooth hands-free повикува и аудио стриминг, корисничко подесување на екран на допир интерфејс, Мулти-боја и осветлување, и се Вклопува двојно-ДИН цртичка отвори.Паметен телефон Карактеристики : Apple Car Play компатибилни, Андроид Авто компатибилни, Web Link компатибилни, Вградена во i Phone контрола, Репродукција и контрола на музичките датотеки на компатибилен Android уреди, Siri Рацете Слободни компатибилни за употреба со iphone, Google Асистент компатибилни за употреба со Андроид телефони, и Пандора и Spotify контролира со i Phone и Android.Аудио/Видео Карактеристики : Игра MP3, WMA, AAC, FLAC, и WAV музички датотеки, Игра lossless FLAC аудио датотеки до 192k Hz/24-бита, 13-бенд графички еквилајзер и време усогласување, Високо и ниско-pass филтер, Напредни Звук Retriever, и Авто-EQ equalizes за вашиот автомобил внатрешни работи автоматски (изборен микрофонот е потребно).Expandability : Работи со Sirius XM SXV300 тјунер—поддржува Мелодија Микс, Сообраќајот и Времето Сега, и Спорт Флеш карактеристики и Работи со AVIC-U280 навигација модул.Влезови : задните USB порт, заден-видете камера текст, 3,5 мм и РКА на аудио/видео влез.Излези : видео излез, 6-channel preamp излези (4-volt напред, заден, subwoofer).Други Информации : Компатибилен со повеќето фабрика воланот, аудио контроли (адаптер е потребно), Изградена-во внатрешната amp (14 w RMS/50 врв x 4 канали), CTA-2006 согласност, Компатибилен со i Datalink Маестро, го Задржува фабрика карактеристики во широк избор на возила, и го Прикажува перформансите на моторот податоците на екран осетлив на допир.Ова пред се во сопственост или обновена производ е професионално да се проверуваат и тестираат да работат и да изгледаат како нови.Како производ станува дел од Обновен, вашата дестинација за пред-сопственост, реновиран производи : купувачот го купува нов производ и го враќа или занаети тоа во понови или различен модел.Дека производот е прегледан и тестирани за да работат и да изгледа како нов од квалификуваните понудувачи.Тогаш, производот се продава како да се Обновува производ на .Ако не сте задоволни со купување, обновени производи ги исполнуваат условите за замена или рефундирање на под Обнови Гаранција.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Екранот Багажник, Лесно Собранието Не се Деформира Екранот Стојат Стабилна Структура Широка Примена 2бр за Дома
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Екранот Багажник, Лесно Собранието Не се Деформира Екранот Стојат Стабилна Структура Широка Примена 2бр за Дома

ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ : Избраниот висок квалитет на доградба на акрилни материјали, дебела и т�

DEN 2068.80
4 дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Садење Крушка,Тешки, Тешки Пост Дупка Копач,Градина Спирала Вежба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4 дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Садење Крушка,Тешки, Тешки Пост Дупка Копач,Градина Спирала Вежба

【Две Големина】Две големина на вежби ви помогне садење или копа дупки во сите ситуации 【Премиум Квалит

DEN 239.76