• Неодамнешно
iXCC 18W AC Патување Ѕид Полначот со Qualcomm Брзо Полнење 2.0 Техника (Qualcomm Уверение) Пакет со 3ft Микро USB Кабел за Android Уреди - Црна

iXCC 18W AC Патување Ѕид Полначот со Qualcomm Брзо Полнење 2.0 Техника (Qualcomm Уверение) Пакет со 3ft Микро

Buyers rating:
DEN 167.76

Количина на стоки

Овој ѕид полначот трансфери до 75% повеќе енергија за да Qualcomm Полнење 2.0 вклучени уреди во споредба со традиционалните методи на полнење.Компатибилен со Samsung Galaxy S7 / S7 Edge / S6 / Edge, Забелешка 5 / Edge, Nexus 6, Sony Xperia Z4, Z4 Таблета, Z3, Z3 Компактен, Z3 Таблета Компактен, Z2 Таблета, Motorola Droid Турбо, Мото X 2014 ГОДИНА, HTC One M9 W, Еден Ремикс (Verizon Мини 2), Желбата на ОЧИТЕ, LG G Flex2, LG G4, Xiaomi Mi3, Mi4, Ми се Напомене, и повеќе. [Ве молиме проверете Qualcomm web страница за најновите Qualcomm Брзо Полнење Овозможи уреди листа].Трошоци не-Брзо Полнење 2.0 уреди во својата нормална брзина (до 5 volts / 2.0 A).Изграден со над-струја, во текот-полнење и над-греење безбедност заштита, на овој уред е дизајниран за голема сигурност и перформанси, додека за заштита на вашите уреди.Она што ќе добиете за : 1 x Ѕид Полнач, 1 x 3ft Микро USB кабел и индустрија-водечки 18-месечна гаранција.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Екранот Багажник, Лесно Собранието Не се Деформира Екранот Стојат Стабилна Структура Широка Примена 2бр за Дома
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Екранот Багажник, Лесно Собранието Не се Деформира Екранот Стојат Стабилна Структура Широка Примена 2бр за Дома

ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ : Избраниот висок квалитет на доградба на акрилни материјали, дебела и т

DEN 2068.80
Свет E89281307 Тастатура Лист за Gsp30A
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Свет E89281307 Тастатура Лист за Gsp30A

ОЕМ замена дел.Пакет Димензии : 10.0 H x 8.0 L x 10.0 W (инчи).Пакет Тежина : 0.300 фунти.Земја на Потекло : сад.Свет E89281

DEN 1116.00
4 дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Садење Крушка,Тешки, Тешки Пост Дупка Копач,Градина Спирала Вежба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4 дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Садење Крушка,Тешки, Тешки Пост Дупка Копач,Градина Спирала Вежба

【Две Големина】Две големина на вежби ви помогне садење или копа дупки во сите ситуации 【Премиум Квалит

DEN 239.76
КООРДИНАТОР на Коските Кина Кафе Чашата и Чинијата Наместете Црно и Бело Геометриски Европската Креативни Едноставна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

КООРДИНАТОР на Коските Кина Кафе Чашата и Чинијата Наместете Црно и Бело Геометриски Европската Креативни Едноставна

1 Иновативниот дизајнкерамичка шолја кафе инкџет сет геометриски фигури се црно и бело.Светли бои се на

DEN 479.04