• Неодамнешно
Екранот Багажник, Лесно Собранието Не се Деформира Екранот Стојат Стабилна Структура Широка Примена 2бр за Дома за Продавници, Продавница за

Екранот Багажник, Лесно Собранието Не се Деформира Екранот Стојат Стабилна Структура Широка Примена 2бр за Дома

Buyers rating:
DEN 2068.80

Количина на стоки

ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ : Избраниот висок квалитет на доградба на акрилни материјали, дебела и трајни, не е лесно да се скрши или да се деформира, и безбедно да се користи.ОДЛИЧНА ТЕКСТУРА : парична Казна изработка, мазна површина допир, отпорност на триење, долгорочна употреба, за да се добие подобро да се прикаже ефект.ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ : Овие полици се поделени во два дела и може да се состави во неколку секунди за лесно носење и чување.ШИРОК СПЕКТАР НА УПОТРЕБА : Погоден за прикажување и складирање на вашите играчки, пукачка игра реквизити, модели, чевли и други предмети.СИЛНА PRACTICABILITY : Многу погодна за лице колекции екранот, продавници или рачно изработени занаетчиски, совршен за внатрешна декорација.Функција : 1. ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ : Избраниот висок квалитет на доградба на акрилни материјали, дебела и трајни, не е лесно да се скрши или да се деформира, и безбедно да се користи.2. ШИРОК СПЕКТАР НА УПОТРЕБА : Погоден за прикажување и складирање на вашите играчки, пукачка игра реквизити, модели, чевли и други предмети.3. СИЛНА PRACTICABILITY : Многу погодна за лице колекции екранот, продавници или рачно изработени занаетчиски, совршен за внатрешна декорација.4. ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ : Овие полици се поделени во два дела и може да се состави во неколку секунди за лесно носење и чување.5. ОДЛИЧНА ТЕКСТУРА : парична Казна изработка, мазна површина допир, отпорност на триење, долгорочна употреба, за да се добие подобро да се прикаже ефект.Спецификација : Предмет Тип : Приказ Stand Material : Acrylic Weight : Прибл. 96g / 3.4 oz Features : Лесно да се соберат, трајни, не е лесно да се деформира или пауза Пакет Листата : 2 x Екранот Стојат.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Display Stand
Material:
Acrylic
Weight:
Approx. 96g / 3.4oz
Features:
Easy to assemble, durable, not easy to deform or break
Package List:
2 x Display Stand :

Купувачи како што сакаат

Свет E89281307 Тастатура Лист за Gsp30A
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Свет E89281307 Тастатура Лист за Gsp30A

ОЕМ замена дел.Пакет Димензии : 10.0 H x 8.0 L x 10.0 W (инчи).Пакет Тежина : 0.300 фунти.Земја на Потекло : сад.Свет E89281

DEN 1116.00
КООРДИНАТОР на Коските Кина Кафе Чашата и Чинијата Наместете Црно и Бело Геометриски Европската Креативни Едноставна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

КООРДИНАТОР на Коските Кина Кафе Чашата и Чинијата Наместете Црно и Бело Геометриски Европската Креативни Едноставна

1 Иновативниот дизајнкерамичка шолја кафе инкџет сет геометриски фигури се црно и бело.Светли бои се на

DEN 479.04