• Неодамнешно
NeatReceipts Мобилни Документ Скенери и Дигитални Поднесување Систем за PC и Mac

NeatReceipts Мобилни Документ Скенери и Дигитални Поднесување Систем за PC и Mac

Buyers rating:
DEN 1199.76

Количина на стоки

Тенок и лесен, може да работи на USB напојување од вашиот компјутер.Уредни чита и екстракти информации од она што се скенира - креирање на дигитални содржини.Се создаде данок или трошок извештаи со приемот на податоци, или извоз во Excel, или Quicken и синхронизација на контакти со Outlook или Адреса Книга.Вклучува бесплатно 30-дневниот тест на Neat Cloud, да вршите синхронизација и да направите резервни копии на Уредни датотеки, и пристап до нив од било каде прелистувач или мобилен уред.Вклучува Neat Care - премија за поддршка и случајно оштетување заштита за вашиот Neat Desk - онолку долго колку што се Neat Cloud клиентите.Уредно го претвора вашиот дигитален и хартиените документи во корисни, организиран информации.Нашите интегриран систем на софтвер, хардвер, облак услуга, и мобилен стан, го прави лесно да се здобијат, да пребарувате, споделувате, и да пристапувате до најважните информации - насекаде, во секое време.Ова е Neat Receipts Мобилен Скенер мерење во рамките на фунтата, може да имаат Neat Receipts скенер со вас кога сте во движење.Се минимизира хартија со скенирање на приходи, бизнис картички, и документи, додека софтвер идентификува, екстракти, и организира информации за повикување.Уредни користи Интелигентна технологија за Препознавање на Текст за читање и разбирање на клучните информации, тогаш автоматски организирање на она што го гледа.Како резултат на дигиталните датотеки се корисни и употребливи - лесно да се најде, лесен за пристап, и лесно да се споделат.Тенок и лесен, Neat Receipts лесно се вклопува во вашиот briefcase, торба, или носат на.Тоа не бара AC - само приклучете својата USB во вашиот компјутер и тоа е добро да се оди.Се создаде данок или трошок извештаи со твоите приемот на податоци, или извоз во Excel, Quicken, или други популарни програми.Синхронизација на вашите контакти со Outlook или Адреса Книга.Најдете она што ви треба со некој клучен збор, и да организираат тоа сепак ви се допаѓа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

КООРДИНАТОР на Коските Кина Кафе Чашата и Чинијата Наместете Црно и Бело Геометриски Европската Креативни Едноставна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

КООРДИНАТОР на Коските Кина Кафе Чашата и Чинијата Наместете Црно и Бело Геометриски Европската Креативни Едноставна

1 Иновативниот дизајнкерамичка шолја кафе инкџет сет геометриски фигури се црно и бело.Светли бои се на

DEN 479.04
Vacu Вин Активен Ладилник (Ботанички)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Vacu Вин Активен Ладилник (Ботанички)

Треска вино во рок од 5 минути и го чува ладно, за неколку часа!Нема потреба за мраз кофа!.Само место на Бр

DEN 407.76