• Неодамнешно
Luxxii (6 Парчиња) 5 Џеб на Коса и Чешел Брада & Мустаќи Чешли за Мажите е Губење на Мустаќи и Брада Sideburns

Luxxii (6 Парчиња) 5 Џеб на Коса и Чешел Брада & Мустаќи Чешли за Мажите е Губење на Мустаќи и Брада Sideburns

Buyers rating:
DEN 117.60

Количина на стоки

Бренд : Luxxii, Големина : 5"L , Боја : Црна.Чешел Џеб Големина.Наменета за сите usages, типови коса, коса линии, главата нестабилност, и се разбира за сите параметри.Оваа чешел ќе работат чуда на било шеф на косата.Има чешел за сите во вашето домаќинство, кои ќе ги задоволат стил потреби за сите.Luxxii (6 Парчиња) 5" Џеб на Коса и Чешел Брада & Мустаќи Чешли за Мажите е Губење на Мустаќи и Брада Sideburns.Нераскинлива Чешел Џеб Големина.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Vacu Вин Активен Ладилник (Ботанички)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Vacu Вин Активен Ладилник (Ботанички)

Треска вино во рок од 5 минути и го чува ладно, за неколку часа!Нема потреба за мраз кофа!.Само место на Бр�

DEN 407.76