• Неодамнешно
NUO RUI Шарени Правоаголник Елоксирани Алуминиумски Печат Ќорци Дискови за Занает Тагови (Пакет 10) (Боја Микс)

NUO RUI Шарени Правоаголник Елоксирани Алуминиумски Печат Ќорци Дискови за Занает Тагови (Пакет 10) (Боја Микс)

Buyers rating:
DEN 287.76

Количина на стоки

Алуминиум печат ќорци, дискови, ознаки се шарени, лесен и економски.Тие ќе се интегрираат со традиционалните креации, додадете свеж изглед на модерен накит парчиња и се исто така одлична за различни занаети.Тие се печат од лист на елоксирани (боја) алуминиум.Краевите се обоени и тие имаат мазни рабови.Секој диск е спакуван поединечно во случај на гребнатини.Тие се измери 29mm X 50mm и се 1mm дебела, голема големина лесно да се работи со.Дупки ќе се сместат 10 мерач скок прстен.Материјал : елоксирани алуминиумски( никел и олово слободни).Пакет се вклучени : 10pcs/многу.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Vacu Вин Активен Ладилник (Ботанички)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Vacu Вин Активен Ладилник (Ботанички)

Треска вино во рок од 5 минути и го чува ладно, за неколку часа!Нема потреба за мраз кофа!.Само место на Бр

DEN 407.76
КООРДИНАТОР на Коските Кина Кафе Чашата и Чинијата Наместете Црно и Бело Геометриски Европската Креативни Едноставна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

КООРДИНАТОР на Коските Кина Кафе Чашата и Чинијата Наместете Црно и Бело Геометриски Европската Креативни Едноставна

1 Иновативниот дизајнкерамичка шолја кафе инкџет сет геометриски фигури се црно и бело.Светли бои се на

DEN 479.04