• Неодамнешно
Vacu Вин Активен Ладилник (Ботанички)

Vacu Вин Активен Ладилник (Ботанички)

Buyers rating:
DEN 407.76

Количина на стоки

Треска вино во рок од 5 минути и го чува ладно, за неколку часа!Нема потреба за мраз кофа!.Само место на Брз Мраз во Ладилникот во замрзнувач за 6 часа за да се activite за ладење гел.Кога замрзнати, излизгајте го ладилникот на шишето за совршено разладени вино во 5 минути!.Со цел да се вклопи било стандардна големина шише вино.На лесни fold flat дизајн овозможува лесно складирање и ви овозможува да ја однесете до страните, излети, barbeques и многу повеќе!.Развиени и произведени во Холандија.Vacu Вин Брз Мраз Вино Ладилници беа развиени за да студ вино брзо и чувајте го разладени за подолг период од време, на сите, без потреба од фрижидер или мраз кофа.Ладење ракав содржи 6 џебовите на специјално формулиран, не-токсични гел кој се проширува кога ќе се ставаат во замрзнувач за период од 6 часа или повеќе.По отстранување од замрзнувачот, Брзиот Ледено Вино Кулер лесно слајдови во текот на надвор од шише вино за да студ целото шише во рок од 5 минути.Откако ладење, виното ќе остане разладени, за неколку часа се должи на повеќе слоеви на изолирани фолија и пена во ракавот.Брзиот Ледено Вино Кулер е дизајниран за да ги собере било стандардна големина шише вино.На наградуваниот вино кулер е и флексибилен и практично нераскинлива.Тоа е, исто така, лесни кој ви овозможува да го користите на партии, излети, скара и многу повеќе!Некогаш, едноставно враќање на Брз Мраз Вино Кулер за во замрзнувач да се повторна употреба одново и одново!Vacu Вин беше основана во 1986 година во Delft, Холандија.За над 30 години ова семејство во сопственост на компанијата се разви во водечки бренд во рамките на housewares индустрија, нудат низа на barware додатоци и кујна gadgets, кои се карактеризираат со својот квалитет и иновативни функционалност.Vacu Vin е портфолио на производот, исто така, вклучува наградуваниот Вино Ладилници, Ананас Slicers и други gadgets, сега се користи во повеќе од 35 милиони домаќинства и повеќе од 80 земји низ светот.Специјалист, Европската куќа во дизајнерскиот тим постојано се стреми да додавање на нови објекти на компанијата постојано се развива портфолио на производот за да ги задоволи барањата од такт, денешна на потрошувачите.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Свет E89281307 Тастатура Лист за Gsp30A
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Свет E89281307 Тастатура Лист за Gsp30A

ОЕМ замена дел.Пакет Димензии : 10.0 H x 8.0 L x 10.0 W (инчи).Пакет Тежина : 0.300 фунти.Земја на Потекло : сад.Свет E89281

DEN 1116.00
КООРДИНАТОР на Коските Кина Кафе Чашата и Чинијата Наместете Црно и Бело Геометриски Европската Креативни Едноставна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

КООРДИНАТОР на Коските Кина Кафе Чашата и Чинијата Наместете Црно и Бело Геометриски Европската Креативни Едноставна

1 Иновативниот дизајнкерамичка шолја кафе инкџет сет геометриски фигури се црно и бело.Светли бои се на

DEN 479.04
MEIKE XT2 Професионална Контрола Опремување 2.4 G На 100 Метри Безжичниот Далечински управувач за Контрола Компатибилен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MEIKE XT2 Професионална Контрола Опремување 2.4 G На 100 Метри Безжичниот Далечински управувач за Контрола Компатибилен

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 1103.76