• Неодамнешно
Bellcom Hd-cvi за Спречување на Криминал 3pcs Камерата Поставена [4 Канали за Безбедност DVR + 1080p 2.0 мегапикселна, Висок Квалитет на Сликата Hi-vision Ноќ Визија на Камерата, Белат?

Bellcom Hd-cvi за Спречување на Криминал 3pcs Камерата Поставена [4 Канали за Безбедност DVR + 1080p 2.0 мегапикселна,

Buyers rating:
DEN 2150.40

Количина на стоки

2.0 Мегапикселна , висок квалитет на сликата CVI камера со најновите спецификации!Компатибилен со Hi-Vision, тој е способен за следење на слики во детали, како и!.Движење откривање снимање само кога движење на објектот е откриен и континуирано снимање за 24 часа!Снимањето исто така, може да се одреди датум за одреден ден и време!Потребно за снимање на податоците може да биде делумно се поткрепени со помош на USB-флеш меморија!.Постојните ко-axial кабел може да се користи како што е♪ клучна CVI функција со најновите спецификации♪.Доаѓа со флексибилни монтажа, која може да се инсталира на отворено секој ѕид или плафон.Со својата отпорен на вода го оценувате IP67,тоа исто така може да се инсталира на отворено♪. [Главниот CVR Функции] Видео, Текст : До 4 камери може да се поврзе Излез се прикаже : VGA 1/HDMI 1 Бр.на USB (2.0) порт : 2 Снимање тип : Континуирано снимање, движење за снимање, закажано снимањето Опремени со делумни резерви функција *посебна USB флеш меморија е потребна.Потребни локација може да се пребаруваат брзо користење на едноставни снимање и репродукција функции снимениот квалитетот на сликата може да се прилагоди на начин ви се допаѓа со прилагодување на квалитетот на сликата и рамка стапка.Стари податоци е автоматски избришана и препишани од страна на ново снимање на податоци од хард дискот автоматско заменување функција. [Главниот CVI Камера Спецификации] ・Камера со резолуција : 2.0 мегапиксели ・Инфраред работи растојание 15 милиони ・IP67 дизајн кој е анти-прашина и водоотпорен ・Опремена со f=3.6 милиметри широк агол леќа ・ТВ Систем NTSC ・3pcs [Опис на Производот] HDCVR рекордер x 1 Оперативен глувчето x 1, Упатството (за снимач) x 1 Камерата x 3, камера кабел (20 милиони × 3), моќ адаптер x 1, енергија дистрибуција кабел x 1 *VGA кабел LAN кабел, HDMI кабел, надзор и се следат и на хард дискот се продаваат посебно и не се вклучени.Додатоци освен оние наведени во горенаведениот опис на производот не се вклучени, како и.Мрежа функција За корисници со паметни телефони, далечински мониторинг може да се постави лесно со користење на постојните Wi-Fi средина и посебен стан.Детални setup метод е достапен на youtube.За да го видите видео, барање за "CVI bouhankoubou" на youtube и видете "Безбедност камерата на bouhankoubou : iphone далечински прилагодувања за еден-мегапикселна HD спречување на криминал камера ".

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

MagiDeal Предиво Плетење Торба за Предиво Топки, Капчиња, Игли за Плетење Уметност Занает Носителот Tote Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MagiDeal Предиво Плетење Торба за Предиво Топки, Капчиња, Игли за Плетење Уметност Занает Носителот Tote Организатор

Направен од висок квалитет на 600 D оксфорд ткаенина, издржлив и лесен за миење.Мазна патент затворање, ко

DEN 1658.40
MEIKE XT2 Професионална Контрола Опремување 2.4 G На 100 Метри Безжичниот Далечински управувач за Контрола Компатибилен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MEIKE XT2 Професионална Контрола Опремување 2.4 G На 100 Метри Безжичниот Далечински управувач за Контрола Компатибилен

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 1103.76