• Неодамнешно
Bettomshin 5Pcs 750ml ЈП Пластика(Храна Одделение) Шишиња, Широко Устата Правоаголна Шише Проѕирен, Примерок Запечатување Складирање Сад w Црвена Капа за Млеко, Сок од Порток

Bettomshin 5Pcs 750ml ЈП Пластика(Храна Одделение) Шишиња, Широко Устата Правоаголна Шише Проѕирен, Примерок

Buyers rating:
DEN 1053.60

Количина на стоки

Димензии : Шише Капацитет : 750ml/25.36 оз; Устата Внатрешен Дијаметар : 50mm/1.97"; Вкупната Големина : 160mmx80mm/6.30"x3.15" (Lx H).Погоден за витамини, капсули, вода и примерок; Широко се користи во различни храна фабрика, храна продавници, класификација на пакување апликации во различни индустрии.Шишето е кубни тело и подесувате евидентно капа кои се наменети за лесен и удобен отворање и затворање; исто Така, игра во добра влага-доказ улога; црвено затворен поклопец штити од протекување, па не се грижи содржината ќе бидат одлевање надвор.Телото на шишето е проѕирен, што го прави полесно да се провери супстанција или нивото на водата.Шишето е направена од пластика која има силна отпорност на корозија, ниска цена, со мала тежина и добра изолација; Тоа е, исто така, издржливи и водоотпорен.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Свет E89281307 Тастатура Лист за Gsp30A
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Свет E89281307 Тастатура Лист за Gsp30A

ОЕМ замена дел.Пакет Димензии : 10.0 H x 8.0 L x 10.0 W (инчи).Пакет Тежина : 0.300 фунти.Земја на Потекло : сад.Свет E89281

DEN 1116.00
КООРДИНАТОР на Коските Кина Кафе Чашата и Чинијата Наместете Црно и Бело Геометриски Европската Креативни Едноставна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

КООРДИНАТОР на Коските Кина Кафе Чашата и Чинијата Наместете Црно и Бело Геометриски Европската Креативни Едноставна

1 Иновативниот дизајнкерамичка шолја кафе инкџет сет геометриски фигури се црно и бело.Светли бои се на

DEN 479.04
MEIKE XT2 Професионална Контрола Опремување 2.4 G На 100 Метри Безжичниот Далечински управувач за Контрола Компатибилен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MEIKE XT2 Професионална Контрола Опремување 2.4 G На 100 Метри Безжичниот Далечински управувач за Контрола Компатибилен

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 1103.76