• Неодамнешно
КООРДИНАТОР на Коските Кина Кафе Чашата и Чинијата Наместете Црно и Бело Геометриски Европската Креативни Едноставна Попладне Чај Неколку Керамичка Чаша, Кригла,

КООРДИНАТОР на Коските Кина Кафе Чашата и Чинијата Наместете Црно и Бело Геометриски Европската Креативни Едноставна

Buyers rating:
DEN 479.04

Количина на стоки

1. Иновативниот дизајн-керамичка шолја кафе инк-џет сет геометриски фигури се црно и бело.Светли бои се направи симпатична чаши повеќе привлечни и едноставни и стилски.Тоа формирана остар контраст.Керамичка кригла е специјално дизајниран за вас.Со сигурност се справи, ќе може да се одржи на кафе поставите безбедно и удобно. 2. Лесно да се чисти-Овој голем кафе е направена од ултра-фини и издржливи керамика и керамика, 100% олово-бесплатно, не-токсични и геометриски насликани.Можете лесно да се исчисти чаша чај без да се грижиш за дамки. 3. Мулти-цел-Овие кафе групи се многу погодна за пиење чај, кафе, млеко, овес и топло вино, погоден за секојдневна и никаде на гости.Оваа керамички кригла е исто така најдобар мајка кафе или Божиќ подарок за кригла љубовници.Ова е елегантен и исклучителна сувенири. 4. Голем капацитет и микробранова печка, компатибилен со машина за миење садови-секој млеко кригла поставите има капацитети (приближно 225 ml), може да се стави во микробранова печка, и може да се мијат во машина за миење на садови.Голем капацитет, совршен дизајн,. 5. Исклучителна пакување На кафе е убаво спакуван и спакувани во styrofoam поле, за да се осигура дека нашите големи кафе поставите пристигнува безбедно.Материјал : Porcelain Item : кафе и saucer Style : Western Color : rhombus, бран точка, големиот триаголник, мали triangle Applicable места : канцеларии, домови, барови, ресторани, надворешна употреба, ba, кафулиња, чај houses Pattern : various Packing boxes Capacity : 201-300ml Product ниво на квалитет : прво-class Microwave : available Surface технологија : overglaze Applicable луѓе : возрасни.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

MagiDeal Предиво Плетење Торба за Предиво Топки, Капчиња, Игли за Плетење Уметност Занает Носителот Tote Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MagiDeal Предиво Плетење Торба за Предиво Топки, Капчиња, Игли за Плетење Уметност Занает Носителот Tote Организатор

Направен од висок квалитет на 600 D оксфорд ткаенина, издржлив и лесен за миење.Мазна патент затворање, ко

DEN 1658.40