• Неодамнешно
1 Парче Мини Месинг Џеб Caliper Месинг Vernier Caliper Месинг Лизгачки Vernier Caliper Двојно Дигитално Лизгачки Caplier Мерење Алатка 100 mm, 3.94 инчен

1 Парче Мини Месинг Џеб Caliper Месинг Vernier Caliper Месинг Лизгачки Vernier Caliper Двојно Дигитално Лизгачки

Buyers rating:
DEN 198.96

Количина на стоки

Направени на квалитетот месинг, издржливи, можете да го користите за долго време.Димензии : должина 4.61 инчен(11.7 cm).Лесен за користење и носење, се користи за мерење на деликатна објекти и простори, тоа е одличен мерење алатка за вашата секојдневна употреба.Дизајн со двојна скала, таа дојде со millimeter и инчен graduations, широко се користи за мерење на должина, ширина, дијаметар, и др.Погодна за накит, скапоцени камења, жад, играчка, лежиште, мини кутија, накит компоненти и така натаму.Пакет содржи : 1 Парче Месинг Vernier Caliper●Направени на квалитетот месинг, издржливи, можете да го користите за долго време.●Димензии : должина 4.61 инчен(11.7 cm)●Лесен за употреба и да го носат, се користи за мерење на деликатна објекти и простори, тоа е одличен мерење алатка за вашата секојдневна употреба.●Погодна за накит, скапоцени камења, жад, играчка, лежиште, мини кутија, накит компоненти и така натаму.●Напомена : 1. Поради причината на светлината и на екранот, бојата може да има мала разлика.Ова е неизбежна, ве молиме разбирање!2.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

MEIKE XT2 Професионална Контрола Опремување 2.4 G На 100 Метри Безжичниот Далечински управувач за Контрола Компатибилен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MEIKE XT2 Професионална Контрола Опремување 2.4 G На 100 Метри Безжичниот Далечински управувач за Контрола Компатибилен

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 1103.76