• Неодамнешно
60/80/100/120/140/160mm Лабораторија Поддршка Прстен од не ' Рѓосувачки Челик Затворен Прстен Retort Поддршка (140mm/5.5 инчи)

60/80/100/120/140/160mm Лабораторија Поддршка Прстен од не ' Рѓосувачки Челик Затворен Прстен Retort Поддршка

Buyers rating:
DEN 297.36

Количина на стоки

Оваа лабораторија поддршка прстен е направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик за издржливост.Предноста на оваа лабораторија се затворени од не ' рѓосувачки челик поддршка прстен е киселина и алкално на корозија и оксидација отпор.Оваа лабораторија поддршка прстен е погодна за биолошки и хемиски лабораториски тест кревет за поддршка на различни beakers, колби, итн.Имаме 6 различни големини на прстен retort поддржува за вашиот избор, па можете да ги задоволат вашите различни потреби.Овие лабораторија за поддршка на прстени се многу добра лабораториска асистенти и се многу практични.Спецификација : Материјал : не ' Рѓосувачки челик Тежина : 70-145g/5.1 оз Прстенот со Дијаметар : 60mm/2.4 инчен, 80mm/3.1 инчен, 100mm/за 3,9 инчи, 120mm/4.7 инчен, 140mm/5.5 инчи, 160mm/6.3 инчи (Изборен) Пакет Листа : 1 x Лабораторија Прстен Поддршка.

Карактеристики на стоката

Material:
Stainless steel
Weight:
70-145g/5.1oz
Ring Diameter:
60mm/2.4inch, 80mm/3.1inch, 100mm/3.9inch, 120mm/4.7inch, 140mm/5.5inch, 160mm/6.3inch (Optional)
Package List:
1 x Lab Ring Support :

Купувачи како што сакаат

MEIKE XT2 Професионална Контрола Опремување 2.4 G На 100 Метри Безжичниот Далечински управувач за Контрола Компатибилен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MEIKE XT2 Професионална Контрола Опремување 2.4 G На 100 Метри Безжичниот Далечински управувач за Контрола Компатибилен

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 1103.76
Свет E89281307 Тастатура Лист за Gsp30A
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Свет E89281307 Тастатура Лист за Gsp30A

ОЕМ замена дел.Пакет Димензии : 10.0 H x 8.0 L x 10.0 W (инчи).Пакет Тежина : 0.300 фунти.Земја на Потекло : сад.Свет E89281

DEN 1116.00