• Неодамнешно
Количина 200 Правни Laminating Пошта 3 Мили 9 x 14-1/2 Топла Laminator Ракави

Количина 200 Правни Laminating Пошта 3 Мили 9 x 14-1/2 Топла Laminator Ракави

Buyers rating:
DEN 1098.00

Количина на стоки

Орегон Ламиниране Премиум Laminating Пошта Голема Јасност Метрички : 229mm x 368mm и 75 microns ова По Размавта Компатибилен со сите термички торбичка laminators способен за запечатување 3 мили дебели пошта Максимална лист големина препорачува за оваа торбичка е 8.75 x 14.25-инчи (или помалку) да се обезбеди стандарден граница на ламинатни околу сите страни на вашиот лист.Answer : ___________________________ Note : Индустриски стандардна спецификација за 3 мили laminating пошта е 3 мили на секоја размавта за вкупно 6 мили додаден на вашиот лист хартија.Исто така, 1 мили е еднаква на 1/1000th од очигледна (или 25 microns метрички).Индустријата повици овие пошта, но сепак тие се снабдени на само една предност, наместо на три (како датотека папка).ТИПИЧНИ АПЛИКАЦИИ : Менија Правни Документи 8-1/2 x 14-инчен Листови Хартија Уметности & Занаети Известувања Знаци answer : ___________________________ Note : Сите laminating пошта НЕ се исти, особено во јасност и поврзување.Се инсистира на Орегон Ламиниране Премиум laminating пошта.Прифати ништо помалку.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Свет E89281307 Тастатура Лист за Gsp30A
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Свет E89281307 Тастатура Лист за Gsp30A

ОЕМ замена дел.Пакет Димензии : 10.0 H x 8.0 L x 10.0 W (инчи).Пакет Тежина : 0.300 фунти.Земја на Потекло : сад.Свет E89281

DEN 1116.00
MagiDeal Предиво Плетење Торба за Предиво Топки, Капчиња, Игли за Плетење Уметност Занает Носителот Tote Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MagiDeal Предиво Плетење Торба за Предиво Топки, Капчиња, Игли за Плетење Уметност Занает Носителот Tote Организатор

Направен од висок квалитет на 600 D оксфорд ткаенина, издржлив и лесен за миење.Мазна патент затворање, ко

DEN 1658.40