• Неодамнешно
Faller ХО 130133 Зграда сајт Сад - Скала 1:87 - Нова 2018

Faller ХО 130133 Зграда сајт Сад - Скала 1:87 - Нова 2018

Buyers rating:
DEN 1471.20

Количина на стоки

Железничката модел додатоци за мрежата за декорација.Боја : не се специфицирани.DIY производ : yes.Пакет големина : 4 x 13.2 x 22 cm.Faller ХО 130133 Зграда сајт сад - Скала 1 : 87 - НОВА 2018 Преносни зграда сајт опрема.Сет составен од две пластовидно профилирани лимови челик садови се приклучи преку надворешни скали, со windows и климатизација.Повеќе користи како зграда сајт канцеларија, сместување или за времето-не заминаа за складирање на материјали.Додаток делови како што се скалите и скалите платформа, огради, климатизација единица и декоративни челични плочи во различни големини се обезбедени.Исто така да се земат предвид многу комбинација можности на контејнери поради модуларната конструкција.Оваа зграда комплет содржи : 91 еден делови во 3 бои, прозорец фолија, 1 декорација и 1 изградбата настава.Се користи за ракотворби FALLER ЕКСПЕРТ пластични лепак.Ова е пластична изградба комплет и собранието е потребно.Додатоци како личности, дрвја или други сценографијата предмети кои не се вклучени.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат